Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni műkörömkészítésnél...

Otthoni műkörömkészítésnél mit lehet tenni, hogy a tip ne váljon le?

Figyelt kérdés
a tip alatt "buborékos" levegős, és egy idő után leválik. (a köröm és a tip között válik szét) mit lehet tenni? :\

2012. szept. 6. 16:17
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem hiába van tele a net videókkal, képekkel és leírásokkal. ezek mind azért is vannak, hogy aki esetleg otthon szeretné elsajátítani valamilyen módon ezeket a technikákat, azoknak segítsenek. ha akkora katasztrófa lenne hogy valaki ilyennek nekiáll otthon, akkor szerintem nem adnának tippeket a neten se egymásnak az emberek.
2012. szept. 7. 10:04
 12/17 anonim ***** válasza:
Tudod ezzel az a baj, hogy azoknak a leírásoknak, videóknak kb. 90%-a hibás, amit ti sosem fogtok észrevenni, és így rögzül bennetek, aztán jönnek itt az újabb kérdések, hogy "mit csinálok rosszul, hogy másnap levegős a műköröm, amit csináltam", vagy "mi az a zöld folt a műkörmöm alatt", vagy "mindent úgy csinálok, mint a videóban, mégsem sikerül, miért?", stb. Arról nem is beszélve, hogy ezeket a videókat általában azok csinálják, akik szintén nem értenek hozzá, ti pedig vakon követitek.
2012. szept. 7. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

Letti! szerinted valaha valamelyik hobbista fel fogja ezt fogni??


T.I.

2012. szept. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

I! Tudom, hogy nem, de nehogy az legyen a bajuk szegényeknek, hogy senki nem segít nekik.

Kérdező, az nem érdekel, hogy a nemtörődömségeddel milyen problémákat idézhetsz elő? Szívesen linkelünk neked mindketten

2012. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
már lassan egy hete fent van a körmöm, tök jól sikerült, sokan dicsérték is! :) azzal az aprócska hibával h az egyiken egy minimális kis buborék van. Szóval ha az első otthoni próbálkozás ilyen jól sikerült, akkor azt hiszem nem igaz, h lúzer az aki tanfolyam nélkül próbálkozik ilyenekkel. :)
2012. szept. 12. 14:01
 16/17 anonim válasza:
93%

A sok "PROFI"-nak üzenném,hogy szálljanak már le a magas lóról. Szoktatok főzni, sütni? Papírotok van róla? Netán más is eszik belőle? Mi van ha fertőzést kapnak? Minden szabályt, hőkezelést és higiéniai dolgot kívülről fújtok? Szerintem sem.

Bennem volt annyi, hogy utánaolvastam mentem körmös ismerősökhöz, hogy jó-e így. És láss csodát jók a körmeim. Sosem kaptam gombás fertőzést( le is kopogom :D)


a kérdésre válaszolva: Gyakorolj, nekem is ez segített. Szintén magam tanultam meg és semmi bajom.

2013. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a normális választ! :)
2013. jún. 24. 06:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!