Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Otthoni műkörömkészítésnél...

Otthoni műkörömkészítésnél mit lehet tenni, hogy a tip ne váljon le?

Figyelt kérdés
a tip alatt "buborékos" levegős, és egy idő után leválik. (a köröm és a tip között válik szét) mit lehet tenni? :\

2012. szept. 6. 16:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
zselé...
2012. szept. 6. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
gondolom nem csiszolod fel rendesen (nem bolyhozod fel) a saját körmeid és nem használsz se nail prep-et se primert, vagy ha igen, akkor nem megfelelőt. erre tudok gondolni. meg ha alapból buborékos, akkor nem jól rakod a tipet se fel.
2012. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
69%
Azt lehet tenni, hogy megtanulod, hogy hogy kell, nem csak vakló módjára nekikezdesz valaminek, ami egy szakma.
2012. szept. 6. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
rendesen megcsinaltam, raktam ra prepet meg primert is, es zselet is. Mindenbol cn markajut. Eddig nem volt gond vele sajat koromre, de tipet most raktam eloszor. Nem estem neki vaklo modjara, es sztem mindenkinek az a hobbija amit akar...
2012. szept. 6. 22:12
 5/17 anonim ***** válasza:
7%

Hát, én nem szeretnék olyan hobbit, ami szétcseszi a körmöm :D Dehát ízlések és pofonok.


Azért, mert megvettél pár cuccot, még nem leszel a tudója... Ezek szerint annyira nem is tudod, ha nem tudsz egy tipet normálisan feltenni, amit pedig már első órán tanítanak :) az is tény, hogy normálisan dolgozó körmös már nem is tart tipet, mert épít.

2012. szept. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
sokat segitettel. de maskor inkabb tartsd meg magadnak az effele segitokesz valaszt :)
2012. szept. 6. 22:21
 7/17 anonim ***** válasza:
35%

Írtam segítőkészet is. Tanuld meg..


Attól, hogy lepontozol, nem fogod tudni, csak még nagyobb lúzer leszel :D

2012. szept. 6. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
sztem azert van ez az oldal h kerdezzunk. Senki nem kerte h flegmazz. Erdekes mas nem ugrott egybol nekem. Irigyellek h ilyenekre van idod :D jo8
2012. szept. 6. 22:31
 9/17 anonim ***** válasza:
0%

Rendes vagy, köszi. Tényleg van, ilyenkor rendszerint már ráérek, ahogy te is, ha jól sejtem :)

Na, jó éjt, majd hátha valaki válaszol. :)

2012. szept. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
58%

Mit lehet tenni? Megtanulni, hogy kell csinálni! Vagy szakemberre bízni, aki ha jó, nem tipezget, mint ahogy a kollegina említette. Egyébként meg örülj neki, hogy "csak" ennyi a baj, hogy leesik a köröm.

Miért nem tanuljátok már meg, hogy a kezdő szettekhez nem adnak használati utasítást??

2012. szept. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!