Otthoni arcradír?

Figyelt kérdés
Azt a tanácsot kaptam hogy himalájai sóval radírozzam az arcomat. De nem tudom, hogy milyen gyakran kell és, hogy előtte be kell vizezni az arcom, vagy valami mást kell rákenni?

2012. aug. 29. 11:11
 1/4 anonim ***** válasza:

attól függ, hogy az arcod mennyire pattanásos mert szerintem

1 átlagos embernek hetente kéne. szerintem előtte mosd meg az arcod egy kis hideg vízzel majd töröld meg a törülköződdel! így tiszta lesz az arcod. szerintem ne kenj a bőrödre arcpakolás előtt krémeket.

egyébként ezeken az oldalakon hasznos tanácsokat kapsz a bőrradírozásról! : [link]

[link]

2012. aug. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

milyen a bőrtípusod? azt azért jó lenne tudni

A sót keverd össze olívaolajjal (nem kell sok egyikből sem, és legyen zselés állagú), ha érzékenyebb vagy szárazabb a bőröd, akkor cukor és olívaolaj keverékét használd.

Hetente 1-2 alkalommal tökéletes, ha megcsinálod.

nedvesítsd be az arcod, kend rá a keveréket, és finom, körkörös mozdulatokkal szépen menj végig az egész arcon meg a nyakadon. nem kell nagyon dörzsölni!

utána öblítsd le vízzel.

2012. aug. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen, annyira nem pattanásos az arcom, egy két helyen van, de azokat is szeretném nullára csökkenteni. de az orron nagyon miteszeres:S
2012. aug. 29. 14:46
 4/4 anonim ***** válasza:

méz és cukor...ezt használom...a méz hidratál és ilyesmi...nagyon jotékony...a cukor meg radiroz...olyan bársonyos, sima, puha az arcom tőle h az csoda:)

24L

2012. aug. 29. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!