Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan tudok otthoni fültágítá...

Hogyan tudok otthoni fültágítást csinálni?

Figyelt kérdés
Hogyan tudom tágítani a fülem hétköznapi tárgyakkal? Most normál méretű a lyuk a fülemben. Milyen tárgyat tudok belerakni ami ilyen vékony, de mégis tágítja? Csak pár mm-este akarok. Valaki tudna ebben segíteni?
2012. júl. 14. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:

süthető gyurmából.


[link]

2012. júl. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Scooby Doo! Ilyen vékony műanyag szálak, tudod. Az kezdésnek jó.
2012. júl. 14. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Scooby Doo de a legtöbb ismerősöm fogpiszkálóval és nyalókapálcikával csinálták.
2012. júl. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2012. júl. 15. 01:14
 5/5 anonim válasza:

ha fogpiszkálóval kezdesz átlátszó körömlakkal mindenképpen lakkozd le mert begyullad a füled és elkezd gennyezni!!! tapasztalatból mondom:S utána nem is tudom mit raktam bele.. azt tudom h valami még volt, és beleraktam egy 3mm fültágítót. aztán egy toll belseje volt benne 4mmnek. utána 5mm fültágító. aztáááán egy vastagabb toll belső 6mmnek, 7nek meg egy toll kupak. most 8mm a tágító de szerintem megcsinálom 10mmre:)

sok sikert, ügyesen! ;)

2012. júl. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!