Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szőrös a hasam és a derekam,...

Szőrös a hasam és a derekam, pedig lány vagyok. Miért?

Figyelt kérdés

Eléggé szőrös "típus" vagyok (lány létemre), elég kellemetlen dolog. Strandra pl. utálok menni, mert egész testtájon le kell szednem. A hasam egy picit szőrös, csak pihék, azt leszedem borotvával. Viszont a hátam alja, a derekamnál azért erősen látszik. Epillátorral próbáltam leszedni, de fáj, borotvával pedig érződne hogy le van szedve.. Van barátom, és pont ezért zavar. :( Valami ötlet?

16/L


2012. szept. 3. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, hogy mindenkinek olyan?

Ezek kis szőrök, legfeljebb közelről lehet látni, senkit nem zavar. NEkem is olyan, meg minden nőnek/lánynak akit ismerek. Eszembe nem jutna borotválni, attól csak rondább lesz idővel.

2012. szept. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nekem nem pici szőrök, hanem nagy feketék, és látszanak. Ha kis pihék lennének, jó hogy nem zavarna..
2012. szept. 3. 16:53
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mert erős a szőrzeted. Vagy elfogadod vagy kezdesz vele valamit. A nap pl kiszőkíti, de szőrteleníteni is lehet.


Én is ilyen erős szőrzetű vagyok, ahol kell(láb, hónalj, comb, intim régió, has, alkar- leszedem, a többi meg nem érdekel, akinek nem tetszem annak csupaszon sem tetszenék, akinek tetszem, az így is elfogad:) Ha a barátod szeret, igazán lesz*rja, hogy mivan. Egyszer esetleg megjegyzi hogy tudod- e hogy olyan, de hidd el nem fogja érdekelni. Ha pedig igen, akkor nem érdemel meg. Ennyivel ennyi.


Úgyhogy ne problémázz ezen, mert ha teszed sem fog színt váltani a szőröd se nem gyengül, de az önbizalmadat csúnyán elveheted:(

2012. szept. 3. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát oké. Akkor úgy hagyom. :/ Mindig is ilyen majom voltam, szóval megszoktam hogy mindennap jó kis időt töltök szőrtelenítéssel, csak nem tudtam hogy oldjam meg a derekamon. Eléggé kényes vagyok az ilyesmire, és ha még én is undorodok magamtól, akkor a barátom meg.. Na mind1, hát ha elfogadja, akkor el, ha nem, akkor nem, köszi a választ. :)
2012. szept. 3. 17:06
 5/6 anonim ***** válasza:
ugyanez van nálam is. van barátom és ő is csak poénkodik rajta de egyáltalán nem zavarja :)
2012. szept. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan, de én epilálom magam. :)

Szerintem te is tedd ezt! Borotvált hanyagold, de epilátor szépen leszedi, s sokáig nem kell vele foglalkoznod. Ha lusta vagy, vedd úgy, hogy kikapcsolódásnak is jó a szőrtelenítés. :D Én pl. nézni (/hallgatni) szoktam egy filmet bezárkózva a szobámban, s közben epilálom magam. Hát nem a legkellemesebb, de ez van. :)

2012. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!