Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért bántják a szép lányokat...

Miért bántják a szép lányokat mások, főleg lányok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 16:51
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
68%
ha olyan nyunya" " lennél, mint ahogy leírtad, nem hinnéd h szép vagy... lehet h ezt utálják
2009. júl. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért bántják, mert irigyek, féltékenyek és kegyetlenek. Ilyenek a nők.. ha valaki szebb náluk, azt mindenképpen ki kell beszélni, meg kell alázni, nehogy jól érezze magát a szerencsétlen.
2009. júl. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
nemlehet h inkább azért bántanak mert visszahúzódó vagy? az ilyeneket szokásuk bántani még tinikorban a hasonlókorúaknak.
2009. júl. 27. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Azért mert irigyek rájuk hogy ők simán meg tudják szerezni azokat a pasikat akiről ők csak álmodoznak............

Én átlagosan nézek ki de engem is zavar ha valaki szebb nálam akor szoktam mondani hogy ez k........ vagy valami ilyesmit de sosem verekszek ilyen miatt..

Vagy pedig azért mert nagyon be képzeltek....

2009. júl. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A szép embereket dicsérni szokták nem bántani, szóval ezt nem értem. Ha bántanak is biztos nem emiatt.
2010. jan. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!