Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért bántják a szép lányokat...

Miért bántják a szép lányokat mások, főleg lányok?

Figyelt kérdés
2009. júl. 26. 16:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Mert lehet nem is szépek, vagy beképzeltek, esetleg ribik.

Vagy féltékenyek, de az ritkább.

2009. júl. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
Mert beképzeltek és megérdemlik
2009. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
De aki tényleg szép és nem beképzelt, normális lány.
2009. júl. 26. 16:55
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor irigységből.
2009. júl. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
23%
Küldhetnél magadról képet :D ritka a szép és rendes lány :D ha még okos is az még jobb :P:P
2009. júl. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
59%
Aki szép és TÉNYLEG nem beképzelt, azt szerintem nem bántják, és ha mégis, akkor nem a szépsége miatt. De ha már azt hiszi, hogy a szépsége miatt bántják, akkor máris beképzelt, és akkor ott vagyunk, ahol a part szakad...
2009. júl. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

És ez ellen lehet valamit tenni?

Bevallom, rólam van szó, és rosszul esik néha nagyon :(

Senkinek nem ártottam soha, kicsit visszahúzódóbb vagyok, és nem vagyok nagy szájú, nem szólogatok be és vissza senkinek, rendes lány vagyok :)

2009. júl. 26. 16:59
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Akik bántanak mert szép vagy azoknak leginkább magukkal van bajuk, kisebbségi érzésük van melletted és így próbálják leplezni... nem képesek elfogadni hogy szebb vagy náluk. Ennyi. Ne foglalkozz velük, hagy irigykedjenek. Nem is igazán lehet tenni ellene, max ha úgy öltözöl mint egy csöves vagy apáca. De akkor meg kiröhögnek, az sem jobb:)
2009. júl. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
61%

Engem mindenki b*ogat, de nem hiszem hogy a (nemlétező) szépségem miatt! xDxDxD

Ki is röhögném őket, ha rám lennének irigyek :D én lehetnék az rájuk! xD

16L.

2009. júl. 26. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért, mert ahogy te is írtad kisit félénkebb vagy (akárcsak én) de az is lehet, hogy szerintük nem vagy szép, mert ugye mindenkinek mást jelent a szépség
2009. júl. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!