Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért rondázzák le az állítóla...

Miért rondázzák le az állítólag szép lányokat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok...Barátnőim szerint nagyon szép...Fiúk folyton dícsérik az alakomat..hogy nagyon szép nőies...nagy mell,vékony derék,nagyobb popsi,hosszú vastagabb combok....

181 ceniméteremmel elég magasnak számítok...ezért folyton kitünök a tömegből...

Osztályomban van 3 duci lány...akik nagyon el vannak szállva maguktól...(nem mondom hogy baj az ha valaki testesebb...de mér kell akkor bunkózni a vékonyabb lányokkal??)mindig egy kiló smink van rajtuk....Soha nem csináltam nekik semmi rosszat, hozzájuk se szóltam, nem bántottm őket...mégis utálnak,lerondáznak,lek...znak,azt mondják lóófejem van,kapafogam...meg stb...És persze nem csak rám mondanak ilyeneket....de én vagyok a fő kiszemeltjük!!Az ilyen lányoknak miért jó,ha másokat bántanak?Tényleg rondának találnak,vagy ahogy a barátaim mondják, csak irigykednek?

Nem értem az ilyen embereket....

Az iyenek mindig annyira elveszik az önbizalmamat...és csúnyának érzem magam...


2011. júl. 7. 15:05
1 2
 1/17 bp1985 ***** válasza:
Mutass magadról képet, és eldöntöm, hogy szép vagy e:) Küldhetsz orivátba is:)
2011. júl. 7. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
valószínüleg irigyek,ne is törődj velük...örülj neki...
2011. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Szerintem a legtöbb lány pont az ilyen emberek miatt utálja a saját külsejét...mert elhiszik...
2011. júl. 7. 15:10
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem írtam itt még privátba senkinek...nem is tudom hogy kell:D...És ezen a gépen nincs is rólam kép...De esetetleg iwiwen vagy facebookon megnézhetsz...ha van valamelyik neked...
2011. júl. 7. 15:13
 5/17 bp1985 ***** válasza:
Van egy olyan, hogy privát email küldése a válaszadónak. Vagy valami ilyesmi. Oda rákattintasz, és elküldöd a facebook linkedet. Azt én megkapom a mailba, és mailba tájékoztatlak a véleményemről. Természetesen normálisan, nem bunkó paraszt stílusba.
2011. júl. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Biztos azt hiszik ezzel bánthatnak téged...de szerintem inkább szálljanak vissza a földre és nézzenek először magukra ;)
2011. júl. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
A te kommented alatt nincs ez a Privát válasz küldése...csak az utolsónál...:D
2011. júl. 7. 15:23
 8/17 A kérdező kommentje:
mármint csak az utolsó válaszoló kommentje alatt látom azt a kiírást..
2011. júl. 7. 15:29
 9/17 anonim ***** válasza:
valószínűleg tisztában vannak vele, hogy ők kevésbé szépek, és ezt túlzott magabiztossággal, bunkósággal próbálják kompenzálni. sok bunkó emberrel fogsz még találkozni és idővel rájössz, hogy a legjobb ha átnézel rajtuk.
2011. júl. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ilyenek általában irigység miatt vannak, bár őszintén szólva nekem is szokott lenni negatív véleményem egy két lányról (ezeket csak magamban szoktam megjegyezni) és rájuk közel sem vagyok féltékeny :D de ha ezt már ennyiszer hangoztatják akkor sztem tuti csak irigység áll a háttérben =) mellékesen jegyzem meg a barátnők véleményem sem mindig őszinte, nem egyszer jártam már úgy,hogy sajnos hátam mögött ejtett el 1-2 dolgot az egyik kedves barátnőm, ami annyira nem volt pozitív.
2011. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!