Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért rondázzák le az állítóla...

Miért rondázzák le az állítólag szép lányokat?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok...Barátnőim szerint nagyon szép...Fiúk folyton dícsérik az alakomat..hogy nagyon szép nőies...nagy mell,vékony derék,nagyobb popsi,hosszú vastagabb combok....

181 ceniméteremmel elég magasnak számítok...ezért folyton kitünök a tömegből...

Osztályomban van 3 duci lány...akik nagyon el vannak szállva maguktól...(nem mondom hogy baj az ha valaki testesebb...de mér kell akkor bunkózni a vékonyabb lányokkal??)mindig egy kiló smink van rajtuk....Soha nem csináltam nekik semmi rosszat, hozzájuk se szóltam, nem bántottm őket...mégis utálnak,lerondáznak,lek...znak,azt mondják lóófejem van,kapafogam...meg stb...És persze nem csak rám mondanak ilyeneket....de én vagyok a fő kiszemeltjük!!Az ilyen lányoknak miért jó,ha másokat bántanak?Tényleg rondának találnak,vagy ahogy a barátaim mondják, csak irigykednek?

Nem értem az ilyen embereket....

Az iyenek mindig annyira elveszik az önbizalmamat...és csúnyának érzem magam...


2011. júl. 7. 15:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Ebben a helyzetben vagyok én is. Kb. stimmel rám az, amit leírtál magadról. Én sem sminkelem magam, nem járok r*bancos ruhákban, állítólag "természetes szépség" vagyok. Nekem pedig az osztály plázacicái szólogatnak be, akiken egy kiló smink, fél mellük, hasuk, fenekük kint... Valahogy rondának akarnak beállítani, és pikkelnek rám, amiért nem ők a legszebbek... ÉN úgy oldottam meg, hogy nem figyelek rájuk, ha pedig már tényleg durvák, akkor olyat visszaszólok nekik, hogy az életben hozzám nem mernek többé szólni :D
2011. júl. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 bp1985 ***** válasza:
Most már van:) Küldheted a linket:)
2011. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetnél egy linket. Bár azokra is kíváncsi lennék akik lerondáznak. :) De szerintem csak irigyek^^
2011. júl. 7. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

szerintem se törödj velük, hülye parasztok:D nevess azon amit mondanak, mert ahogyan írták is már, ezzel a beszólásokkal kompenzálják az önbizalomhiányukat:) ennyi:)

pusz

2011. júl. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

szia,nekem is küldenél fotót? Kiváncsi vagyok milyen lehetsz. :)

köszi! Timi

2011. júl. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!:)
2011. júl. 8. 19:31
 17/17 anonim ***** válasza:

Szia! Megnéztem a képet. Szerintem tök helyes csajszi vagy! :) Vagány és modern lány,csinos pofival.Szóval tuti csak irigyek azok a csajok,ne törődj velük!Szeretnének feleennyire kinézni... :))

Timi

2011. júl. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!