Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy tudnák valahogy leszokni...

Hogy tudnák valahogy leszokni róla? :' (

Figyelt kérdés

szóval az van hogy van egy nagyon rossz szokásom..a köröm rágás..13éves vagyok és amióta az eszemet tudom rágom a körmöm.kb 1000000-szor megfogadtam hogy:na jó többet már nem rágom a körmöm! szépen megnőtt a körmöm,gyönyörűen kifestettük,de ez már olyan hogy észre se veszem,hogyha lerágom,mert annyira megszoktam már..,olyan mint a cigizés,hogy lehetetlen leszokni róla..de már nagyon csúnyák a körmeim..:'( volt már 2-szer műkörmöm de az se segített..:( rossz ízű körömlakkot vagy mit még nem próbáltam,de nem hinném hogy hatna..annyira szégyenlem őket,de nem tudom abba hagyni a rágást hiába határozom el magam! 3 hónapja van felső fogszabályzóm,de az miatt se hagyom abba..PEDIG abba kéne mert attól lepattanhat egy vagy akár több felragasztott tappancs is..és akkor vége a 170.000-res fogszabályzónak...

VALAKI AKINEK SIKERÜLT,VAGY VAN TIPPJE HOGY SZOKJAK LE,AZ KÉRLEK ÍRJA LE!!!!! MEGKÖSZÖNNÉM,DE NAGYON HA VALAKI SEGÍT NEKEM!!!!:''(



2012. aug. 27. 14:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Csipőspaprikázd be a körmeidet.
2012. aug. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

vannak a gyógyszertárban külön ilyen készítmények+vannak rá átlátszó lakkok stb.

próbáld meg. máskülönben csak az akarat.

2012. aug. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Először próbáld bekenni körömerősitővel, másodszor mikor szeretnéd rágni,akkor csak a körülötte levő bört rágcsáld,vagy próbálj csak alányulni a fogaiddal a körmeidnek...és amikor rágni szeretnéd,csak igy csináld...de ne csippantsd le őket. Nekem igy sikerült.
2012. aug. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia teljesen ugyanígy voltam ezzel, de 13 évesen kb féléve kaptam fogszabályzót, amig nekem is csak fenti volt akkor is kevesebbet rágtam, aztán felrakták az alót is és úgy én egyszerűen fizikailag nem tudom rágni, aúgy ha szép francia manikűrt teszek rá akkor nekem nincs szivem lerágni sajnos még így is egyszer kétszer lerágom de már sokkal szebbek a körmeim a lényeg hogy valami mással próbáld lefoglalni akezed pl rajzolj sokat vagy bármi süüs, fonj tényleg bármi mert az segíthet
2012. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

barátőmnek akaraterővel sikerült,nameg akkorát rácsaptam a kezére mikor elkezdte rágni,hogy valahogy abbahagyta:)

Próbáld meg csipőpaprikázni,vagy vegyél olyan rossz izű lakkot

2012. aug. 27. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
mindenkinek nagyon szépen köszönöm <3 akkor csak rákell magamat venni hogy sikerüljön!!! mindenkinek ment a zöld mancs :D MÁSODIK VÁLASZOLÓ: NEKED IS ZÖLD MANCSOT AKARTAM NYOMNI CSAK VÉLETLEN A FÉLIG HASZNOSRA NYOMTAM :S DE NEKED IS A ZÖLDET KÜLDÖM!!!!!!!!!!!!!! :D
2012. aug. 27. 15:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Gondolj bele,amikor a szádba veszed a körmöd:-170.000-ret kidobni a hülyeséged miatt.

-rengeteg bacilus lehet a körmöd alatt.

Amúgy unokatesóm(11)dettó,mindig rászólok.Sőt,az anyukája is,mamája is.

2012. aug. 27. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!