Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan lehet leszokni arrol,...

Hogyan lehet leszokni arrol, hogy irigy vagyok masra?

Figyelt kérdés
Ugy erzem, hogy irigy vagyok az egyik volt osztalytarsamra, mert neki is nagyon sok ruhaja van, szep hazban lakik. Tisztaban vagyok azzal, hogy azert van sok ruhaja, mert szinte mindet kapja, es a lanytesojaval egyutt van annyi ruhajuk, mint nekem egyedul, de megis valahogy irigy vagyok. A hazuk meg azert annyira szep, mert a szulei tobb 10 eve nem vettek szinte maguknak ruhat(ok is kapja), szinte mindig ugyanaz a ruha van a szulein. Se laptopjuk nincs, se jo kocsijuk, se motorjuk, se videokamera...(ami nekunk van), viszont ugy erzem, hogy irigy vagyok ra. Miert van ez, es hogy lehet errol leszokni?
2012. aug. 5. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
lehet, hogy enm a ruhái miatt vagy irigy rá, hanem mert vannak igaz barátai.
2012. aug. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem a viselkedése, vagy a ruhái stílusa tetszik neked, csak összetéveszted az irigységgel.
2012. aug. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem arra vagyok irigy, hogy milyen a ruhastilusa, mivel en inkabb a szexi ruhakat reszitem elonyben, o pedig az ilyen feltuno szinueket, amiket en nem igazan szeretek. Amugy meg sokkal jobb tanulo is voltam, mint o. Igazi baratai pedig nincsenek, mivel mindenkit kibeszel..
2012. aug. 5. 17:46
 4/4 anonim ***** válasza:
szerintem csak azért mert szép a házuk. vagy esetleg a haja szép vagy vmi???!!!
2012. aug. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!