Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit lehetne tenni? (mell, fenék)

Mit lehetne tenni? (mell, fenék)

Figyelt kérdés
valaki nem tudná megmondani, hogy mellre és a fenékre van e valamilyen torna,amivel erösödne vagy ilyesmi?leginkább a mellre gondolok.ha valakinek kisebb mellei vannak,akkor ha izmosodnának,akkor nagyobbak is lennének,nem??de persze a fenék témára is adhattok tanácsokat.
2009. júl. 25. 09:47
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Fenék egyszerűbb. Nekem taposógépezés "feltolta" és kerekebbé tette, de ehhez napi rendszerességgel kellett csinálni. A mellel az a baj, hogy ha edzed, akkor lemegy róla a zsír, és izmos lesz, de tök eltűnik a nőies formája. :( Valamennyit lehet rá gyúrni, hogy kiemelkedjen, de csak mértékkel!
2009. júl. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Vagy van egy olyan is,hogy hanyattfekszel,felhúzod a 2 lábad,úgy,hogy a talpaid a talajon maradjanak,és emelgeted a fenekedet és csípődet,együtt.Ha előreééb tolod a lábaidat,akkor a fenék alatti combod is erősödik.:)

2009. júl. 27. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia fenékre én a guggolást mondanám tarkóra a kéz és vízszintesig leguggolni egyenes hát vállszélességű terpeszben a combod vízszintes legyen és lassan csináld mellre nem ajánlok edzeni hogyha még fejlődésben vagy mert akkor nem nőnek a melleid bocsánat ha felnőtt vagy már akkor viszont jó a fekvőtámasz
2009. júl. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
előző válaszoló vagyok ha felnőtt is vagy mellre szerintem sem jó gyúrni mint azt előttem is mondták.
2009. júl. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

nem vagyok felnött!köszi a válaszokat,majd kiprobálom.

de azért várom még a válaszokat.

2009. júl. 28. 11:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!