Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ronda vagyok Szerintetek?

Ronda vagyok Szerintetek?

Figyelt kérdés
Igaz Tettem már fel ezt a kérdést:/... És valamennyi Tanácsot meg fogadtam... Igaz sok rossz Oltást kaptam legutóbb... De most Meg próbáltam Változtatni pár dolgon amennyire lehetett... Tudom nem vagyok "Helyes Fiú" inkább egy ronda lúzer...:( Most nyugodtan Olthattok ha Gondoljátok meg minden... Csak Mondjátok meg őszintén hogy most egy kicsivel "Helyes" (vagyok vagy ronda?)...:( [link]

2012. aug. 23. 21:57
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
Növessz hajat és király lesz ^^
2012. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy ronda, helyes vagy és szerintem is egy kicsit megnöveszthetnéd a hajad :)
2012. aug. 23. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
Cserélj pólót meg hajfazont és voilá!:D
2012. aug. 24. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
91%

A hosszabb haj jobban állna. Tudod, úgy kicsit felállítva. És másik póló. Amúgy jobb, mint az átlag. :)


De az írásod borzalmas...

2012. aug. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Átlagos, de mivel nem vagy megelégedve magaddal, szerintem nincs akkora "kisugárzásod", amekkorának lennie kellene... fel a fejjel, nem egy olyan ismerősöm van, aki átlagos altt van, mégis van barátnője, mert elfogadta magát, és jól megvannak. Szóval ne csüggedj!
2012. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%
egy normális haj és teljesen jó vagy haver.
2012. aug. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%
Növessz a hajadon és rendben lesz. Már csak egy adag önbizalom fog kelleni, meg az hogy elfelejtsd a mondatközi nagybetűket.
2012. aug. 26. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim válasza:
100%
Ha a hajadat kicsit megnövesztenéd tökéletes lennél:)
2012. aug. 29. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:

Tiszta helyes vagy de hééé :D most miért minket kérdezel? Vanegy csaj a világban aki pont rád fog bukni :P Az én barátomnak göndör haja van, de mindig zselézte, mert a csajoknak az egyenes tetszik...Én meg közöltem vele, hogy ha csak ezért zselézi, akkor dobja ki azt a szart...XD Ésmár több mint egy éve járunk :D Szóval tessék önbizalmat magadba tenni mert ez az egy ami veled nem stimmel a többi okés :)) A hajnövesztés persze nem árt, mert tényleg gengszteres fejed van, de am minden tökjó.:)

Vigyázz a netes kérdezésekkel, én ugyan nem láttam az előző érdésed, de van aki azért olt mert szánalmasnak tartja hogy itt kérdezel, de van aki azért is olt, mert irigyel... Ugyhogy ne foglalkozz ezekkel, helyes fiú vagy! :D

17/L

2012. aug. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
növeszt meg a hajad és akkor szerintem helyes leszel:))
2012. aug. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!