Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, ha arcilag...

Mit csináljak, ha arcilag vagyok ronda?

Figyelt kérdés
divatos vagyok,sminkelem magam,a hajam vagy vasalom,vagy begöndőrítem de ez semmit nem ér ha alapjaiban vagyok csúnya.Gondolkodtam már plasztikán,de félek hogy rosszabb lesz.Mit csináljak?
2012. júl. 17. 16:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mi a bajod az arcoddal? Mi nem tetszik rajta? A bőröd vagy az arcod formája?
2012. júl. 17. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mennyire zavar a rondaságod, meg miért szeretnél szép lenni. Nekem jobban tetszik, mondjuk Papadimitriu Athina, Celine Dion, meg még tudnék mondani neveket, mint a baba szépségű, de érdektelen ábrázat. És ha megnézel néhány civil fotót a nagy szexbálványokról, már nem is fogod magad olyan csúfnak tartani. Legyél belül szép, az hosszú távon kifizetődőbb, mint a csinos, de belül üres fej. (Ezzel persze nem azt akarom mondani, hogy aki szép az szükségszerűen buta is.)
2012. júl. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát hogy csúnya.A formája.Vagy nem tudom...
2012. júl. 17. 16:33
 4/13 anonim ***** válasza:
küldj egy képet
2012. júl. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
de nem akarok ismerősbe botlani...
2012. júl. 17. 16:45
 6/13 anonim ***** válasza:
Próbálj meg az arcformádhoz illően sminkelni és frizurát csináltatni! Számos olyan cikk van a neten is, amik ezzel foglalkoznak. Hidd el sokat lehet csalni ilyen kis trükkökkel!
2012. júl. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Valamint emeld ki azt magadon, ami szép rajtad! Biztos van olyan az arcodon is, pl.: a szemeid.
2012. júl. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azt mindig kiemelem tussal.Az az egyetlen szép az arcomon
2012. júl. 17. 16:54
 9/13 anonim ***** válasza:

ha tudnál képet mutatni, akkor jobban tudnánk segíteni

hol laksz?

mert ha másik megyében akkor szinte kizárt hogy ismerjelek

2012. júl. 17. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
hol laksz?
2012. júl. 17. 17:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!