Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok,14 évesen mennyire...

Lányok,14 évesen mennyire fontos, hogy izmos legyen egy pasi?

Figyelt kérdés
2012. aug. 20. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
hahaha
2012. aug. 20. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
15 vagyok, nem fontos
2012. aug. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
14 évesen inkább menj legozni vagy minecraft-ozni!!4
2012. aug. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire.
2012. aug. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig nem árt ha kezdesz kicsit gyúrni.:) Végül is hamarosan középiskolába mész... Első fiúmmal 14 évesek voltunk, de ő már akkor járt kondizni... Elég sokat dobott rajta.:D Ha pedig helyes srác vagy, sztem akár egy kis otthoni gyúrással is dobhatsz magadon sokat.:D Tudod.. út az 'álompasi' felé.:D
2012. aug. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
51%

Először is: 14 éves "pasi" nem létezik. Maximum 14 éves fiú.


Másodszor: nem hiába erőltetik annyira a testnevelést idén ősztől. Nem kifejezetten a kondira gondolok, hanem bármilyen, RENDSZERES mozgásra. 13-17 éves kör között nagyon kritikus, hogy mennyit mozog az ember (akár fiú, akár lány), mivel ekkor kezdenek kialakulni a test felnőtt vonásai. Ha ebben a korban nem kezdi el valaki a rendszeres (heti legalább 2) sportot még az iskolán kívül is, akkor később annál nehezebb lesz elérni azt a külsőt, amit akkor szeretnél.


Röviden válaszolva a kérdésre: 14 évesen ne legyen izmos. Inkább sportoljon valami keményebb fajtát (jéghoki, rögbi, amerikai foci, birkó, atlétika, vízilabda, önvédelmi sportok, stb) és 1-2 éven belül ő lesz Leonidas :)


22F

2012. aug. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 kiskakas válasza:
Mégis jobb mintha úgy nézne ki mint egy csontikukac...járjál balettra és csini bini leszel..:DDxdd
2012. aug. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen kövér vagy testes!normál testalkatú az úgy pont jó nekem!de az se fontos hogy ki legyen gyúrva!!!!!!
2012. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
14 evesen nem azon kene jarjon a fiuk/lanyok esze hogy mennyire izmos vagy mennyire nem izmos egy ,,pasi,,:)) hanem azon hogy sikeresen vegezzek el az iskolat!!
2012. szept. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!