Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Megtudom-e oldani hogy ne...

Megtudom-e oldani hogy ne vegyék észre hogy van nyelvpiercingem?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék nyelvpiercinget, de nem akarom hogy túl feltűnő legyen. Az itthoniak sem örülnének neki, ezért szeretném ha nem látnák, hogy van, ezzel se okoznék nekik szívrohamot. :) Köszönöm

2012. aug. 18. 20:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem látszik beszéd közben.
2012. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
de mikor szúratod utána alig tudsz majd beszélni és enni, ezt hogyan titkolnád?
2012. aug. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Reggel 6kor megyek el otthonról, délután 5kor érek haza fáradtan, addig fent meghúzom magam, vagy elmegyek a barátomhoz :)
2012. aug. 18. 20:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Osztálytársam két hétig nem jött suliba,mert első héten beszélni nem tudott aztán második héten begyulladt neki
2012. aug. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én csak a szúrás napján meg másnap voltam kicsit pösze, de azt is csak az vette észre, akivel huzamosabb ideig beszélgettem. Harmadik-negyedik napra meg normálisan beszéltem, csak evés közben fájt. Amúgy beszédkor nem látszik, csak ha nagyon nevetek nyitott szájjal, vagy ásításkor, meg ha fagyit nyalok. Sok ember van a környezetemben, akivel napi/heti szinten kapcsolatban vagyok, és sokan még csak nem is tudnak róla, hogy van a nyelvemben pc, pedig már 2 éve megvan
2012. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Pfú én is tökre parázok. Holnap lesz majd kiszúrva a nyelvem, és olyan suliba járok, ahol nem lehet testékszert hordani látható helyen. Meg itthon sem örülnének neki. Szóval kb. egy cipőben járunk.:D 17/L
2012. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!