Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol tudok venni olyan "cápausz...

Hol tudok venni olyan "cápauszonyt", amivel megtudom ijeszteni a barátaimat a víz alatt?

Figyelt kérdés

2012. márc. 28. 12:24
 1/6 anonim ***** válasza:

De aranyos :D


A neten nem találtam, szerintem próbálj meg minél több címszó alatt keresni, illetve lehet,hogy tudnak tanácsot adni nagyobb szórakoztatás profilú boltokban. Régebben voltak diliboltok, lehet,hogy még mindig van egy pár.

2012. márc. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz. Nehogy úgy járj, mint amerikában egy hasonlóan okos fiúcska. Felvette a cápauszonyt és elkezdett úszkálni. A gyerekét féltő apuka a partról több lövést adott le a "cápa" felé egy Magnummal. (nem, nem a jégkrémmel) Majd amikor a tetem feljött, csak akkor konstatálták, hogy egy hülyét lőttek le és nem cápát. A tagot nem ítéltek el, mert jogosan védte a családját.


Nehogy azt hidd, hogy nálunk nem járkálnak emberek fegyverrel a strandra.


Igaz itt nehezen hihető, hogy édes vízben sok cápa van de a Balatonon is megpróbáltak átmenni Hummerral szóval sok következettséget ne várj a nyaralóktól!

2012. márc. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 halibel ***** válasza:
Igen, ahogy az előző mondta. Amúgy meg nem egy ember halt már meg így, mert szívrohamot kapott az ijedtségtől.
2012. márc. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Legalább a kérdező megvigasztalja Damút. A sitten megbeszélhetik ki mit csinálna másként. Ezt csak a farbatoszás fogja beárnyékolni a cellatársaktól.
2012. márc. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne legyél hülye, ilyennel ne ijesztgesd őket.
2012. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Vicces ajándékos boltokban lehet van.
2012. márc. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!