Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Igy is meg tudom tartani a...

Igy is meg tudom tartani a barataimat?

Figyelt kérdés

Nagyon messzire elkoltoztunk, es csak nyaranta megyunk vissza 1-2 hetre. De az egesz evet kulfoldon toltjuk.

A legtobb baratommal csak levelezni tudok, van par akikkel chatelni is szoktam, es kozuluk 2-vel webkameraztam.

Nagyon felek tole, hogy elveszitem oket...



2012. márc. 22. 23:33
 1/4 anonim válasza:
Nalam is ez volt 20 ev alatt 3 orszagban laktam es ahol szereztem baratokat onnan el is mentem... nem en akartam igy de hidd el akik igaz baratok azok megmaradnak..
2012. márc. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Annyira felek, hogy magamra maradok.. Eleve nehezemre esett a barat szerzes, meg otthon is. Szegyenlos vagyok, es meg csak nem is beszelem olyan jol a nyelvet. :(


Irnanak meg olyanok akikkel tortent hasonlo dolog?

2012. ápr. 15. 00:14
 3/4 anonim válasza:
Nem tudom, hogy hol vagy, de próbálj interneten keresni a közeledben lévő magyarokat, általában és jó esetben össze szoktak járni. Amúgy ha igazi barátaid, és ők is így gondolják, nem fogod elveszíteni őket. Én is már 1 éve csak interneten dumálgatok egy gyerekkori haverommal, aki Londonban dolgozik, de a barátság még egyáltalán nem gyengült el.
2012. ápr. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szoktak lenni programok magyaroknak, de leginkabb csak felnottek, kisgyerekek meg idosek mennek el rajuk.
2012. ápr. 21. 04:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!