Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mit csináljak? Így elmarom a...

Mit csináljak? Így elmarom a barátaimat

Figyelt kérdés

Egyszerűen NAGYON fáradt vagyok. Olyannyira, hogy életkedvem sincs. Napi 3-4 órát tanulok, és keveset alszom.

MA mentünk volna moziba a két legjobb barátnőm, és én.

Nos, nekem már délelőtt semmi kedvem nem volt hozzá, és sajna picit bunkó voltam velük. ledőltem az ágyba, azt hittem, hogy nem fogok tudni megmozdulni, feküdtem, de nem aludtam, olyan nyomást éreztem magamba, és egyszerűen mint aki elájul:S

Egyszerűen anyuval is, húgommal is, mindenkivel bunkó vagyok, egyedül akarok lenni, és mégse.

Nagyon rossz, nem tudom mi van velem, hetek óta tart ez, és most fajult idáig.

Az előbb felkeltem a fekvésből, és elkezdtem izzadni, melegem lett, holott eddig nem is volt:S


2012. febr. 25. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Tuningold fel magad vitaminokkal, egyél gyümiket, zöldséget, ha szereted, valamint igyál sok vizet. Lehet, hogy a tél kimerítette a tartalékaidat. Viszont nyugodtan mondd el a többieknek, hogy le vagy merülve, mint a Duracell, biztosan megértik. Nem vagy egyedül ezzel, hidd el. Ne szégyelld, hogy ez van. Elmúlik az, csak tegyél érte.
2012. febr. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A testi tuningolás mellett, ami a lelket és a szellemet illeti: csináld azt, ami jólesik! De tényleg azt! Picit pihentesd a tanulást amennyire lehet, és azt tedd, ami jólesik! Ha épp az, hogy fél napot fekszel az ágyban, akkor azt! Pár nap múlva jobban leszel szerintem! Lelkileg és szellemileg is fel kell töltődnöd.
2012. febr. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!