Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Anyum nem engedi hogy kiszedje...

Anyum nem engedi hogy kiszedjem a szemöldököm, mit tegyek?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok(lány) de anyum nem engedi hogy kiszedjem vagy kozmetikus kiszedje a szemöldököm, mert még fiatal vagyok és majd kialakul, vagy mi. Hogy tudnám rávenni, mert már mindenhogy próbálkoztam, de sehogy sem megy. Sajnos nagyon sokan csúfolnak emiatt, pedig ha szemöldököt nem nézzük, akkor teljesen rendben vagyok. köszönöm előre is:)

#szemöldök #13 éves #anyum nem engedi
2012. aug. 17. 18:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
menj el magadtól kozmetikushoz és szedesd ki és utánna anyukád és meglátja, hogy jobban áll majd vagy beszéld meg vele ez a két lehetőség van
2012. aug. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

először csak nagyon kicsit szedess ki, azokat a szálakat amik "félre" nőttek. így nem lesz feltűnő a változás. :)


ennyitől nem fog megváltozni az arcod, mondd meg Anyukádnak. :)


16/L

2012. aug. 17. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én mióta megkezdődött a nyár, szedem magamnak a szemöldököm és ezt anyu is látja. Tegnap este mondtam neki hogy el kellene már menni a kozmetikushoz mert ő jobban meg csinálná erre mondja hogy minek nekem még kozmetikushoz mennem, de azt nem bánja ha magamnak szedem.. nem értem. Mindegy én elfogok menni, szerintem jobban jársz te is. :D

13/L

2012. aug. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Szedd ki magadnak vagy, ha nem tudod, akkor ahogy az előttem szóló is írta menj el egyedül kozmetikushoz. Utána már úgysem tud mit csinálni. Mondjuk nem látom milyen a szemöldököd és lehet tényleg borzalmas, de ennyi idősen még nem kell szedni. Legalább is nem szokták.
2012. aug. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én meg azt nem értem, hogy lehet ilyet nem engedni, én annó nem kértem engedélyt senkitől, hogy szemöldököt szedjek, nem is volt téma. Szerintem ezt el tudod magadnak dönteni, nincs kockázat, ez nem olyan mint egy tetkó...
2012. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szerintem menj inkább kozmetikushoz vele, és szedesd ki formára. egyik barátnőm is kiszedette otthon valami barátnője és hát nem lett valami fényes az eredmény. de ha ceruzás, vagy tetovált szemöldököt szeretnél azt is inkább kozmetikussal csináltasd meg, mondjuk szerintem(!) korai, meg hát nem is valami szép...
2012. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
de ha csak középen van pár szál, vagy oldalt, azokat kiszedhedet magad, csak ne ess túlzásba! :) előző voltam.
2012. aug. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:) Nem borzalmas meg nem olyan hogy középen összenőtt vagy stb..xD csak vastag. Néha nem tűnik fel annyira, de mostanában a bátyáim mindig cikiznek, és rosszul esik. De sajnos magam sem mehetek el, mert épp hogy a kozmetikus mondta hogy nem szedhetem ki 16 éves koromig, és furinak találom, mert osztálytársaim, és más velem egykorú lányok már szedetik a szemöldöküket:\
2012. aug. 17. 19:04
 9/16 anonim ***** válasza:
21%

ha nem engedi, hogy kiszedd, akkor nem szeded ki, ilyen sok neveletlen, szófogadatlan gyerek van?

és még adjátok neki az ötleteket


inkább fogadj szót anyádnak, ha az én gyerekem lennél és kiszedetnéd a szemöldököd a tiltás ellenére, akkor azt gondolnám, hogy a szavam nem ér semmit, ezért néhány atyai pofonnak eljött az ideje

2012. aug. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Persze, én se mennék el ha nem engedik..
2012. aug. 17. 19:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!