Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Hozzátok lenne egy...

Lányok. Hozzátok lenne egy kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
Nektek az átlag testalkatú de szálkás és kidolgozott testű fiúk jönnek be jobban vagy a tömzsibb testalkatú de nem nagyon kidolgozott izomzatú fiúk? Valamint a hosszabb (15-27 cm) vagy rövidebb haj (6-10) jön be? Továbbá mi a véleményetek az ajak piercingről ha egy fiú viseli? Éeltkort is kérnék.

2012. aug. 15. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
szerintem a sörhas és a kockáshas is ugyan jóóóó :P a sörpocihoz jó hozzábújni a kockás has pedig jól mutat;) és a rövidebb haj :P pc szerintem jóó :P L/19
2012. aug. 16. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
hát sztem a lányok többségének a átlag test egy kicsit kidolgozotabb de nem ilyen izomagy,olyan szexisen izmos..:D,és hát inka rövidebb és felzselézve,vagy oldalra fésülve olyan "emosan"...hát ajak pirszing inkább ne smárolásnál elég zavaró :)
2012. aug. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
vékony, félhosszú haj, piercing nélkül
2012. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

Nekem a barátom fekete hajú, sportos testalkatú, van 2 ajak piercingje és 1 szemöldökpiercingje, és gitározik.. 14 éves.:))

13/L

2013. febr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!