Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok! Veletek előfordult...

Lányok! Veletek előfordult már, hogy egy fiú az utcán odament hozzátok, és elkérte a telefonszámotokat?

Figyelt kérdés
Ha igen, hányszor? velem még nem fordult ilyen elő, azért kérdezem.
2010. ápr. 25. 14:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen, de mondjuk ez nem utca volt, hanem busz és bevásárlóközpont. Nem adtam meg, mert nem voltak az eseteim a srácok. De csak szökőévente fordul elő, 1-2 évben egyszer.
2010. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

igen fordult, és cigány volt, ráadásul többen voltak.

inkább elszaladtam. mert oylan bicskásnak néztek ki.

2010. ápr. 25. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok: jaa, cigányok hozzám is jöttek, de őket nem is számítom, mert ők mindenkihez odamennek.
2010. ápr. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, azért ezek ellégé zavarbaejtőek lehettek...:D:D
2010. ápr. 25. 14:50
 5/11 anonim ***** válasza:
tipikus cigányok nálam is:s söt azok hangosan be is szologatnak
2010. ápr. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
a cigányokat nemszámitom akkor kb egy hónapba 2-3 x előfordul ilyen,msn cím kérésen kívül..:D
2010. ápr. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Eddig szerencsére senki. :)

Úgyis van párom, nem tök mindegy? Ő elfogad ilyennek, a többiek meg hülyén néznek rám :D (inkább öltözködés mint arc és test miatt) :D

17L

2010. ápr. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen jöttek,kb 3-4szer.de hozzám nem cigányok szerencsére.
2010. ápr. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hozzám is jöttek már oda számomat elkérni. Csak egyszer.De nem tetszett a srác, meg amúgyis van barátom így nem adtam meg.
2010. ápr. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Egyszer vártam a barátomat a vasút állomáson, és a váróteremben, háttal az ablaknak ültem. Egyszer csak bekopogott rajta egy srác a túloldalról. Először azt hittem csak telefont keres, vagy telefont akar kölcsönkérni, de aztán elmutogatta, hogy a számomat kéri, mert tetszem neki. Intettem neki, hogy nem, mert van barátom. :)

A másik meg hazafelé menet történt, egy 30 körüli kigyúrt pasas jött oda hozzám (azt hittem útbaigazítást kér..hehe tudom, naiv vagyok) és elhívott randizni. :)

A többi csak beszólogatás volt, vagy öreg bácsik. XD

2010. ápr. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!