Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elhanyagoltam magam - veletek...

Elhanyagoltam magam - veletek is előfordult már? Adnátok tippeket hogyan lehet ezt elkerülni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok ápolatlan, nem erre gondoltam. Hanem arra,hogy amióta elkezdtem dolgozni, azóta kevesebbet foglalkozom magammal. Pl nem sminkelek mindennap( előtte igen,de csak enyhén),nem sportolok semmit/nem figyelek a táplálkozásra(előtte nem fogyókúráztam, csak figyeltem a rendszeres étkezésre és nem automatából vásárolt csoki és szendvics volt pl az ebéd... sajnos pár pluszkiló fel is jött);kontaktlencse helyett inkább szemüveg (nekem jobban áll ha nem hordok szemüveget) és ráadásul a hajamat is barnára festettem (a szőke sokkal jobban áll mások szerint is, csak sajnos időigényes : festés,hajápolás, stb).

Nézegettem a tavalyi nyaralásos képeket és nem ismerek magamra....


2011. jún. 19. 10:29
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az már mindenképpen jó, hogy felfedezted mennyivel jobban néztél ki akkor és rájöttél arra, hogy változtatni kéne... Szerintem amiket felsoroltál és ami zavar, pont azokon kéne szépen sorjában igazodni :)
2011. jún. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen előfordul hogy a munka miatt sajnos elhanyagolja magát az ember, nálam ez részben fordítva igaz, én akkor fogytam le és izmosodtam ki. Nem nehéz fizikai munkát végzek csak fuvaroznom kell, utána meg mindig eljárok kondiba vagy futni ki a mezőre, már nincs az hogy hazajövök 4-5 körül a suliból aztán tanulás és vége a napnak. Nálam ez fordítva igaz. Nem tudom hogy te mivel foglalkozol és mennyi szabad időd van, de szerintem a hajad barnán is ugyanolyan jó lehet esetleg mellírt vigyél bele, változtasd meg a hajszerkezeted és szerezz egy olyan szemüveget ami tényleg jól áll neked.
2011. jún. 19. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha valami változás jön az ember életében, hajlamos, hogy amiatt a régi, alapból normálisnak vett dolgai elhomályosulnak meg felborulnak:) szerintem helyre fogsz rázódni, csak egyeztesd össze a munkát a régi dolgaiddal. Pl. egyetem első hónapjában én konkrétan borzalmasan néztem ki:D elszakadva otthonról, albérlet, fogytam vagy 5kg, végig sportcipőben futkostam (pedig előtte le se lehetett szedni a magassarkút a lábamról:D), stb., aztán ahogy telt az idő, néhány ésszerű kompromisszummal visszataláltam önmagamhoz:)
2011. jún. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult már, sőt most is ez van...


Kb. ugyanazok, amiket felsoroltál. Régen még a közeli abc-be is magassarkúban mentem, sminkkel, hajam megcsinálva (jó, ez is talán túlzás), de a lényeg, hogy amióta dolgozom, alig sminkelek, lapos cipőben járok, mert az kényelmesebb, a hajamat csak összefogom egy lófarokba és ennyi. Ja és híztam csomót, mivel rendszertelenül étkezem.


Az az igazság, hogy ha nagyon akarnám simán beleférne, hogy napi fél-egy órát foglalkozzak magammal és, hogy csomagoljak magamnak normális kaját.

Csak ugyebár kényelmesebb elengedni magamat.


DE elhatároztam, hogy most nyáron megint elkezdek odafigyelni, mert ez így nincs rendben.

Szerintem Te is szép fokozatosan térj vissza a korábbi külsődhöz. Először kezdd pl. azzal, hogy sminkelsz, ha az már a mindennapi rutin része lesz, bevezetsz mást is.

2011. jún. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tipp: ne hanyagold el magad!

Sminkelj mostantól megint minden nap, kezdj el egészségesebben enni, és fesd vissza a hajad, tedd vissza a kontaktlencsét, minden este szánj a tornára 30 percet.


Hát van ennél egyszerűbb megoldás? A kérdésedben gyakorlatilag benne volt a válasz. A külsődet csak te javíthatod, akarattal, tehát ha akarod akkor egyszerűen holnaptól elkezded. Ennyi.

2011. jún. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!