Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok. Hozzátok lenne egy...

Lányok. Hozzátok lenne egy kérdésem. (? )

Figyelt kérdés
Nektek az átlag testalkatú de szálkás és kidolgozott testű fiúk jönnek be jobban vagy a tömzsibb testalkatú de nem nagyon kidolgozott izomzatú fiúk? Valamint a hosszabb (15-27 cm) vagy rövidebb haj (6-10) jön be? Továbbá mi a véleményetek az ajak piercingről ha egy fiú viseli? Éeltkort is kérnék.

2012. aug. 15. 21:38
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Nekem mindegy de inkább a sportos :D De nem agyonsportolt.

Nekem a rövidebb haj férfiasabb viszont az ajakpc határozottan taszít :D Mint a többi felesleges lyuk a férfiakon

2012. aug. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Aki kér annak tudok majd képet is küldeni.
2012. aug. 15. 21:41
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem a vékony fiúk tetszenek, ne legyen túl izmos.

Hosszú haj jobban néz ki mint a rövid. Ajakpiercing tönkreteszi a fogakat ezért nem nyerő.

25L

2012. aug. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Az izmosabb fiúk jönnek be.rövid hajjal és pesrcing nélkül.

15/L

2012. aug. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Egyértelmeűen inkább szálkás, kidolgozott testű. A mackós testalkat nem igazán jön be. A rövidebb haj jobban tetszik, bár persze ez egyén függő, igazából ha jól áll az illetőnek, akkor a hosszabb se rossz. Az ajak pcről az a véleményem, hogy ha megy a stílusához, és nincs tele pcvel, akkor engem nem zavar, szerintem jól is nézhet ki, bár anélkül mégjobb... :D

Küldessz képet? :)

2012. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem küldhetsz. :D A kérdésedre válaszolva:A kicsit izmos testalkatú és inkább 15 cm-s haj jönn be :D Szerintem az ajak piercing nem szép :D
2012. aug. 15. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
A szálkás, kidolgozott egyértelműen jobb szerintem, de végülis lehet jó pasi valaki úgyis, ha mackósabb. A haj az arcodtól függ, de én inkább a rövidet preferálom. Az ajakpiercingről meg ha szép a szád valószínűleg jól fog állni :)
2012. aug. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

inkább az utóbbi, annyi változtatással, hogy azért legyen rajta izom, ne legyen tunya, de nem kell a görög Istenek szobraihoz hasonlítani. szóval egy kis pocak belefér.

haj: az általad írt 15-27 cm "limit"-nél legyen jóval hosszabb a haja, tehát ha hátközépig ér a haja az tökéletes.

piercing: nekem van, neki nem "muszáj". ez attól függ, hogy jó áll neki, vagy sem.

2012. aug. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mindkétszer az első :) Nem tetszik, ha egy fiúnak annyira nagyon rövid a haja. Inkább legyen kicsit hosszabb.

Ajak piercing témában annyi, hogy ha jól áll neki és szereti, akkor nyugodtan, én nem mondhatom meg neki, hogy mit csináljon és mit nem. Viszont egy piercing nélküli fiú szerintem jobban néz ki, de ez is egyénfüggő. Van akinek jól áll, van akinek nem.


18/L

2012. aug. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:

Vékony alkat, szakáll helyett inkább borosta, 15 centis haj kb, és az ajak pc-t nem bírnám.

16/L

2012. aug. 16. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!