Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek én jól nézek ki?...

Szerintetek én jól nézek ki? (kép lenn)

Figyelt kérdés
[link]

2012. aug. 14. 14:33
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
nem
2012. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Átlagos.Kicsit husi.de ebből a képből sokat nem lehet mondani
2012. aug. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
68%

Lány szemmel írom:

kicsit duckó vagy és az arcod is furi. Az ilyenekre én azt szoktam mondani hogy tehénészlány beütése van :D

2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
77%

előnytelenül


Haj borzalmas.

Rossz beállítás.

Ez a kivertkutya-nézés nem túl vonzó.

A melltartó pántja kilátszik-ízléstelen.


Neked egy stylist kell és minden oké lesz. Mert amúgy helyes lennél, de direkt elrontod magad.

2012. aug. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
Átlagos, de a hajad elég fura. Szőke és barna vagy mi?
2012. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
a hajadon változtass mármint a frizurádon.Valami vakányabb lazábbat.és kicsit sminkelj!ez nem azt jelenti h kent be az arcodat színes mázzal!Egy kis arcpír(az is enyhén nem kell túlzásba vinni!),esetleg szempillaspirál.Meg 1 ruhatárfrissítés.Menj el a turiba ha nincsen pénzed ott is vannak divatos ruhák olcsón.keress rá a 2012 női divatra :)
2012. aug. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Audréy80 válaszát támogatom! ígyse vagy rossz de ha megcsinálnád amit audréy mondott akkor eléggé jo csaj lennél:)
2012. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
nem
2012. aug. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
határeset
2012. aug. 14. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Lány szemmel:

a haj borzalmas (bocsi, nem akarlak megsérteni, csak mondom, amire gondolok). Mind a frizura, mind ez a kettős szín. Vagy melír legyen, vagy egyszínű, de hogy a frufrud más színű, mint a többi, az kissé bohóc-féle. A frizura meg csak natúr nem tetszik, de ízlések és pofonok.

smink még annyira nem is létfontosságú, viszont az arcodon jelentősen pozitív irányba változtatna egy mosoly, nem pedig ez a síri arckifejezés... mintha éppen most halt volna meg a kiskutyád, kb olyan arcot vágsz. nem valami vonzó, mint ahogy előttem írta valaki.

duci szerintem nem vagy- a kép alapján-, csak előnytelen a beállásod. meg talán a ruhád. és tényleg nem mutat jól, ha kilátszik a melltartó pántja, vagy ha semmiképp se tudod eltakarni, akkor legyen a felsővel egyszínű, vagy ahhoz színben passzoló.


de hogy valami pozitívat is mondjak: a szemeid szerintem szépek. de mosolyogj, az istenért, az milliószor szebbé varázsolná az arcod!

2012. aug. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!