Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ha nezek egy filmet miert...

Ha nezek egy filmet miert vagyok hetekig a hatasa alatt? (folyt. Lenn)

Figyelt kérdés

Szoval, ha mar jartam ugy parszor h megneztem egy sorozatot , mire a vegere jutottam egy ilyetseg fogott el, hogy mit csinalok a film nelkul, es mindig az adott szineszre gondolok egesz nap ,aki megfogott a filmbol,miert van ez? ha egy filmet nezek ami nagyon megtettszett es annak a szereploje egy velem egy idos lany akkor szeretnek a helyebe lenni. Ez nagy hulyeseg , de szeretnem tudni mitol van ez? vagy miert.

18multam, lassan 19 vagyok, a tinikorszakombol mar kinottem, szerintem!


2009. aug. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez velem is így van! Egyet ne te tegyél: ne kezdj regényt írni, mert attól sem tudnál szabadúlni. Én ezt tettem, és képes lettem eldobni a való éltem, mert a képzelt jobban tetszett, és megszállott író lettem, számos rossz kapcsolattal. de most boldog vagyok, találtam egy olyat, aki pártolja a munkám. Nem tom mit csinálj, én mondjuk azért élem bele magam ennyire egy "más" világba, mert unalmas az életem, és a valóságban nem kapom meg azt, amit ott igen. Járj többet barátokkal, ha van.
2009. aug. 21. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hasonló már volt velem ha megnéztem egy sorozat utolsó részét.Én ezért sokszor nem nézem meg az utolsó pillanatokat mert sajnálom hogy vége van...De nagyon ritkán előfordul film után de nekem ez az érzés mindig elmúlik max egy nap után. Egyszer egy filmben hallotam hogy a végén hogy lány mondta erre hogy "ügy utáni depreszió" mert hogy sajnálja hogy vége lett a "kalandnak":D Szeritnem a Nancy Drew naplója volt ez.
2009. aug. 21. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ez mindenkivel így van szóról szóra ahogy leírtad. akkor ha sokrészt nézel egymás után több nap is.

velem először a dragon ball gt-vel volt így. egy hónap alatt megnéztem a Z-t meg a gt-t, a végén elsírtam magam xD egyetlen film/sorozat amit 'sikerült'. én nem a helyükben szeretnék lenni hanem rámragad egykét szokás a karakterektől. a dragon ballból például még mindig(3 éve) megvan az a szokásom hogy kicsit előre döntöm a fejem amikor másra nézek.:d

azóta már sok ilyen volt, de azonnal azon kezdek gondolkodni hogy mivel foglaljam le az agyam. ha valami mást csinálok, másik film, olvasás, hétköznapi dolgokon agyalás, holnapra már nem lesz bennem az érzés.

2009. aug. 21. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem először a Harry Potterrel, aztán a H2o-val, és most már fél éve az Alkonyattal van így. Akkor a "legrosszabb", mikor kezdetben megszeretem, mert akkor egész nap csak az jár a fejemben. A bagy szerencsém az most az Alkonyattal, hogy a barátnőim is fanok, és ők is cak erre tudnak gondolni.

Kérdésedre a válaszom pedig: Az életben ritkán kapjuk meg, amire ténylegesen vágyunk. Azonban mivel a figyelmünket leköti rajongásunk tárgya, így nem figyelünk rá, mennyivel jobb is lehetne. Ez egy fajta menekülés. Én mindig mikor bajom volt, elővettem vagy a HP-t, vagy most az Alkonyat könyvet. És olvasás közben elszállt minden problémám. Volt, hogy már nem tudtam meglenni, anélkül, hogy olvastam volna egy nap valamennyit. Romlott a tanulmányi eredményem, hiszen kevesebbet aludtam, volt hogy hajnali 5-kor feküdtem le, és fél 7-kor keltem. Álomvilágban éltem. Hülyeség volt, de kellemes. Legalábbis békésebb, mint a valóság.

15/L

2009. aug. 21. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

koszonom, mindegyik valasz segitett nekem valamennyit :)

azt hittem h en vagyok csak ilyen es rosszul ereztem magam ezert.

Engem amik nagyon megfogtak ezek a filmke:

Gilmore Girls(Szivek Szallodaja)-Rory viselkedese fogott meg

Thirteen cimu film (13)-Ott Tracy , nem tudom benne mi fogott meg, mmivel zulott es rossz utra tert :|

es most a Hex(Boszorkak)-csak 8 reszben jatszik Cassie, de 2 evados a sorozat, megneztem vegig es most nagyon hianyzik, remelem ez az erzes hamar el fog mulni!

2009. aug. 21. 08:44
 6/6 A kérdező kommentje:
az elso hozza szolohoz: igen vannak barataim, sok idot is toltok veluk, de mikor itthon vagyok altalaba a gep elott ulok, es olyankor nezem a filmeket.
2009. aug. 21. 08:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!