Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért van ez amikor filmet...

Miért van ez amikor filmet nézek online? (LENN)

Figyelt kérdés

Az oldal megvan ahonnan "nézném"nincs is vele semmi gond,ismieim is onnan nézik és nekik jól megy! Ha en rákattintok a filmre és be van már töltve akkor is megal,agy elsem indul -.- XD nemtom milehet a baja de már elegem van belöle,néha az idegbe már ki akarok dobni a gépet XD egyébként lassú is a gép mert annyi minden van rajta :O az is rájátszik?? Ti hogy néztek filmet? És ha a reklám az oldalon van és nem látod azt "online"vagy valami akkor mire mész h be adja a kisrublikát a filmhez?

valaki segitsen! xD lol


2011. jan. 11. 19:39
 1/6 A kérdező kommentje:

akarom*

megál*

bocsi a helyesírásra, :D

2011. jan. 11. 19:40
 2/6 anonim ***** válasza:
nem lehet hogy lekelll hozzá szedned valamit? Én annyi mindent letöltöttem a gépembe és csak azután ment. Meg amugy ja,az is rájátszik,hogy lassú a gép,legalábbis nálam :D
2011. jan. 11. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
de enis letöltöttem mindent ami kell , deh semmi XD
2011. jan. 11. 21:27
 4/6 anonim válasza:

Lehet, hogy a böngészővel van baj. Pl. sok oldal firefoxra van optimalzálva. Nekem a google chrome vált be.

Korábban a videok88.atw.com oldalon összegyűjtött online nézhető filmek linkjei között válogattam és volt olyan oldal, amin nem tudtam megnézni a filmet.

2011. jan. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
énis google chromot használok :)
2011. jan. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Megvárom,amíg teljesen betölti a filmet kb 15-20 perc,aztán kihúzom az internet csatlakozót.Így simán elindul és nem is szaggat,meg reklám zene sem indul el a film alatt.
2011. jan. 12. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!