Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó körmöket csinálok?

Szerintetek jó körmöket csinálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Már feltettem egy kérdést nemrég,mert piszkálnak a blogom és a körmeim miatt a barátnőim,de van aki azt mondja,hogy másnak is csinálhatnék körmöket,mert tökjók és most érdekelne mások(idegenek) véleménye is,mert nem tudom,hogy kinek higgyek..


Itt vannak:

[link]


Amik oldalt vannak "köröm ajánlások" azok az én körmeim..meghát úgyis látjátok melyiket csináltam én:)

Szerintetek?

Esetleg ha még sokat gyakorolnék és vennék speciális ecseteket meg ilyesmiket tényleg csinálhatnék másoknak is körmöket?



2012. aug. 12. 14:14
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
75%
nagyon jó az oldal, tetszenek a körmeid, csak így tovább :))
2012. aug. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%

miért pontoztatok le korlátolt értelmiségi szintűek, amiért nekem tetszik amit csinál??????????

nekem van kézügyességem, és próbálkozok hasonló körmökkel, nekem is ilyenek szoktak lenni :)

és tényleg sok gyakorlással, és speciális kellékekkel hihetetlen jó körmöket fogsz csinálni :)


nekem ilyet csinálj :D

[link]

2012. aug. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Jesszus! Hát ezek szörnyűek! A matrózos és az öltönyös kiváltképp. Ilyen kézügyességgel én sem indítottam volna blogot. Szoktam körmözni is otthon, de ha így festenék nem lenne vendégköröm.
2012. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim válasza:

Szia!:)

Remélem a negatív hozzászólások miatt nem hagyod abba a körömfestést,sem a blogodat!Tény,hogy még van mit gyakorolnod,de hát kinek nincs?:D Az 'indián körmök' például kifejezetten tetszik,azthiszem ki is fogom próbálni!gyakorolj sokat,és hamarosan jobban fog menni!:) Ja,és szerezz be egy új fekete lakkot!:) 14/L

2012. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Nem-nem hagyom abba:)

Számítottam,hogy ha ide felteszek bármilyen a kérdést akkor a válaszok 80%-a negatív lesz és,hogy itt mindenki szupernél-szuperebb körmöket kreál magának otthon :D

Hát elég sok új lakkot bekéne most szereznem.. és köszönöm mindenkinek aki megnézte és válaszolt!

2012. aug. 13. 17:35
 16/19 anonim ***** válasza:

Nem arról van szó, hogy itt mindenki negatív. Én sem vagyok az, ami szép, annál elismerem, hogy szép. Viszont ha az a véleményem, hogy csúnya, nem fogok jópofizni, hiszen az őszinte véleményen érdekel.


Nem tetszenek a körmök, amiket csinált. Folyton kimész a vonalból, túl sok a festék, nem szép. Nem hiszem, hogy bunkó módon mondtam volna el a vélemény, tessék a negatív kritikát is elfogadni, ebből tanulsz!

2012. aug. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Szerintem jó úton haladsz! Némelyik nagyon tetszik, van amelyik nem annyira, de pl. a francia köröm feldobva nagyon bejött :) Gyakorolj sokat! :) Ha az ismeretségi körömben lennél, tuti megkérnélek hogy fesd a körmömre vmelyiket.

Blogomat nekem is leszólták ( www.catgirlatnight.blogspot.com ), de nem zavar, azért írom, mert nekem jó :) Úgyhogy a negatív kritikák miatt ne hagyd abba.

2012. aug. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Szerintem egy szóval nem mondtam,hogy nem fogadom el a negatív kritikákat,meg azt sem írtam,hogy b/unkók vagytok,megértem ha nem tetszik,de nem vitatkozni szeretnék,azzal meg tisztában vagyok,hogy kimegyek a 'vonalból' gyakorlok,gyakorlok,de nem megy minden egyről a kettőre:)

Köszönöm:)

2012. aug. 17. 20:08
 19/19 anonim ***** válasza:

Gyakorolj, gyakorolj, gyakorolj!

Ja amúgy a mintáid tetszenek. Szuperjó körmöket csináltam magamnak. :)

2012. aug. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!