Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Tudtok jó körmöket?

Tudtok jó körmöket?

Figyelt kérdés

Unoka tesóm megcsinálná a körmömet, de nem tudom milyen legyen. Tudnátok mutatni képeket?

Valami vidám nyáriasra vagy valami feketére gondoltam.:)


2012. jún. 28. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


galaxis minta. szerintem gyönyörű, és könnyebb elkészíteni mint hinnéd. :) én is gyakran csinálom így, csak annyi különbséggel, hogy néha viszek bele lilát/rózsaszínt. eddig mindenki csak dicsérte^^

2012. jún. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"könnyebb elkészíteni mint hinnéd"

Leírnád?:$

2012. jún. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

már terveztem hogy csinálok egy képes leírást a blogomba:D

kis darab szivacs kell hozzá,fogpiszkáló(vagy valami hasonló kis hegyes), alapnak fekete vagy sötétkék lakk, aztán fehér lakk, valamilyen vilgosabb kék lakk, meg pluszba ízlés szerint lila,rózsaszín,türkiz,sárga,zöld,bármi...(bár amit linkeltem ahhoz ezek nem kellenek:)

annyi a lényeg, hogy valami kis palettára(én pl sima papírt használok) ki kell cseppenteni 1-2 csepp lakkot amit épp felviszünk, abba mártogatni a szivacsot és úgy nyomkodva felvinni a körömre. ha jól emlékszem egyébként youtube-on vannak ilyen tutorialok ("galaxy nails tutorial") lehet úgy érthetőbb,mint ahogy én itt magyarázom:"D

ja és sorrend: sötétkék/fekete alap > fehér lakk > középkék lakkal átmenet szerűt képezni az alap és a fehér között > ízlés szerinti egyéb színek > néhány kis pötty ide-oda(csillag:D) > fedőlakk.

ennyi volna nagyjából,remélem érthető:"D sok sikert^^

2012. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


jó nézelődést :)

2012. jún. 29. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát azért a második arany csillámos opi lakkért most fáj a szívem,de nagyon:)
2012. jún. 29. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen.:)

az első kommentelőnek: nem tudtam megnyitni a linket...:|

2012. jún. 29. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!