Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek jó körmöket csinálok?

Szerintetek jó körmöket csinálok?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Már feltettem egy kérdést nemrég,mert piszkálnak a blogom és a körmeim miatt a barátnőim,de van aki azt mondja,hogy másnak is csinálhatnék körmöket,mert tökjók és most érdekelne mások(idegenek) véleménye is,mert nem tudom,hogy kinek higgyek..


Itt vannak:

[link]


Amik oldalt vannak "köröm ajánlások" azok az én körmeim..meghát úgyis látjátok melyiket csináltam én:)

Szerintetek?

Esetleg ha még sokat gyakorolnék és vennék speciális ecseteket meg ilyesmiket tényleg csinálhatnék másoknak is körmöket?



2012. aug. 12. 14:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy ezt mondom, de szerintem átlagosan festesz. Magadnak, és baráti körödnek tökéletes körmöket tudnál festeni, még egy kis finomítással a technikádon, de ha nagyban akarod folytatni, akkor finomabban kell bánnod az ecsettel.
2012. aug. 12. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

1. Elég kreatív vagy, fantázia dús!

2. Ez még elég kezdetleges szint, a festések kicsúsznak, szebben kell bánni a kontúrokkal, ne menjen rá a körömágybőrre, túl sok a lakk, vékonyabban, kecsesebben!

Amúgy sok gyakorlás és sokat fejlődhetsz!

Egy körmös

2012. aug. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Fogpiszkálóval szoktam őket csinálni.

Annyira nagyban nem gondolkozok,mert csak barátoknak merném csinálni és köszönöm,hogy írtál:)

2012. aug. 12. 14:29
 4/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Mondjuk most pont a tollas van kint,amit kissé elrontottam,mert már iszonyú nyúlós volt a lakkom aztán össze-vissza ment :D

Igyekszem és megfogadom a tanácsod!

2012. aug. 12. 14:32
 5/19 anonim ***** válasza:
0%
Hàt szerintem gagyi. Én meg ezerszer szebb körmöket csinálok blog. És kegyetlen rossz kézügyességgel. Ilyen sz.r körmökkel el se mernék indítani egy blogot,mint a tieid már bocs. Ami szívemen az a számon :-)
2012. aug. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Van jobb is, de rosszabb is. Szerintem is picit gagyi, de próbálkozz csak!
2012. aug. 12. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 mmano88 ***** válasza:

Szerintem kezdetnek nem rossz, de mindenképpen vegyél normális lakkot (akkor nem lesz nyúlós, stb.) meg pl. az öltönyös lakkon is látszik a feketén, hogy hullámos vagy hogyismondjam. :D Nem a kontúr, hanem maga a felülete. Már kezdett az is beszáradni?

És ecseteket, vagy pontozó meg ilyeneket is vegyél, úgy sokkal szebbeket fogsz majd csinálni. De az ötletek nem rosszak. :)

23N

2012. aug. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nekem akkor sem kéne ilyen, ha fizetnél érte, hogy hordjam. Némelyik szörnyű. 1-2 van, ami elviselhető, viszont sztem pont azokat nem te csináltad.
2012. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
rendben:)
2012. aug. 12. 18:00
 10/19 A kérdező kommentje:
És akkor tudnátok linkelni jó (magyar) körmös blogokat,mert érdekelnének,csak nem találtam eddig csak egyet,köszönöm.
2012. aug. 12. 18:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!