Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csajok, valami ötlet? Ami...

Csajok, valami ötlet? Ami erősíti a körmöket?

Figyelt kérdés
Nagyon gyengék a körmeim és hamar letörnek..
2012. máj. 20. 21:16
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Érdemes egy kivizsgálást csináltatni, mert lehet, hogy valamilyen betegség jele. Ha nem, akkor genetikus, mint nálam. Én rendszeresen keresgélek a különböző márkák körömerősítői között, van amelyik rövidebb-hosszabb ideig beválik. Ja, és nem a legdrágább a legjobb. Most egy ideje a Lovely körömerősítőjét használom ( kb 500 ft) és most úgy tűnik, hogy javul :D
2012. máj. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kálciumkúra -nem csak körömeerősítő formájában,hanem vitaminként,hogy belülről a szervezetedből erősítsd.
2012. máj. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Van az essence-nél egy nagyon extra erősítős körömlakk, ez elvileg jó rá, bár én nem tudom, nekem erősek a körmeim.

[link]

Ezen kívül egyél sok gyümölcsöt, zöldséget, meg szedj vitamint, van valami, fogalmam sincs hogy mi a neve, de erősíti a hajat meg szépíti a bőrt meg a körmöket is helyrehozza, próbáld ki hátha hatni fog :)

2012. máj. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó revalidra gondolsz? Van még egy másik annak elfelejtettem a nevét. Én a revalidot hajra szedtem/szedem de nekem segített, állítólag köröm"javító" hatása is van de nekem max. gyorsabban nő. Nekem is nagyon gyengék a körmeim. Az előbb mostam hajat és 2 is berepedt. :( Sajnos mindig ilyenek voltak. De most használtam egy új körömlakkot(nem körömerősítő) Maybelline Express finish-t nagyon szép a színe és amíg fent volt ráadásul sokáig megmarad, egyáltalán nem törtek. A többivel simán.
2012. máj. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ricinus olajjal való kenegetés kúra szerűen,olvass utána.
2012. máj. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

én azt hallottam, hogy reszelt fokhagymát kell tenni átlátszó lakkba, és nagyon jó körömerősítő.

De még nem mertem kipróbálni :D

2012. máj. 21. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ahogy már írták, ki kéne vizsgálni mi okozza, szóval, szerintem menj el egy vérvételre első körben. én belsőleg (hajhullásra) szedtem a Biovänne kapszulát, de a Béres Szépségvitamin se rossz. lakkban pedig először a Rimmel Nail Rescue kéthetes kúrát ajánlom (az nagyon jó), utána jó a Moyra E- vitaminos és kálciumos lakkja. :)
2012. máj. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sörélesztő is erősíti. lehet tablettákban kapni, nézz utána. Bőrre is szokták.
2012. máj. 22. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!