Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek milyen legyen egy...

Szerintetek milyen legyen egy szépségblog?

Figyelt kérdés
Nemrég kezdtem el blogot írni hajápolásról, bőrápolásról meg hasonlókról. Nagyon kezdetleges állapotban van, összesen 6 bejegyzést írtam. Belinkelni nem szeretném, mert nem akarom itt reklámozni magam. Tudom, hogy már sok ilyen blog van a neten, magyar is rengeteg, külföldi meg mégtöbb, de mégis szerettem volna magamévá tenni egyet. Ti milyen bejegyzéseket olvasnátok szívesen? Én elsősorban a hajápolással, növesztéssel foglalkoznék, olyan lenne kicsit, mint egy hajnövesztő napló. Várom az ötleteiteket!

2012. máj. 16. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik legfontosabb szempont a design. Nem szívesen olvasnék cikkeket szépségápolásról és hasonlókról, ha valami nagyon otromba kinézete van a blognak. A bejegyzésekben tetszik, ha saját tapasztalatot és véleményeket is írnak. Most ennyi jutott hirtelen az eszembe. :)
2012. máj. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát tippeket, hogy kinek mi áll jól, meg formázással kapcsolatban
2012. máj. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem is az egyik legfontosabb a kinézete, hogy olvasható legyen, összeilljenek a színek, és nem kell túldíszíteni, legyen egyszerű, könnyen áttekinthető. Az érthető megfogalmazás is egy jó pont, csak mert láttam olyan blogot, ahol nem értettem mit akarnak közölni.

Egyébként ez a téma engem is nagyon érdekelne, pont növesztem a hajamat, úgyhogy ha nem akarod belinkelni elküldöd üzenetben? Légyszi. :)

Most így hirtelen nem nagyon tudok írni ötleteket, de pl szívesen olvasnám más haj és arc ápolási rutinját, főleg ha hasonló típusú a hajunk/bőrünk. Leírni pár termékről hogy be vált-e stb...

2012. máj. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!