Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy képesek felvenni a...

Hogy képesek felvenni a lányok ezeket a neonszínű ruhákat, meg persze az amerikai és brit zászlós cuccokat?

Figyelt kérdés
Az egy teljesen más kérdés, hogy nekem nem tetszik, de ha minden 2.emberen ezt látod, akor hogy vagy képes megvenni(és felvenni)? A kínaik dugig vannak ezekkel, de ti megveszitek, és hordjátok, annak ellenére, hogy az utolsó romának is ez van. Nem értem? Titeket nem zavar, hogy olyanok vagytok mint mindenki más? Nem mondom, hogy olyan cseszettül egyedi lennék, de álljon már meg a menet.
2012. aug. 8. 22:17
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszenek a zászlós cuccok bár egy ilyen ruhadarabom sincs mert nem illik bele a stílusomba. Egyébként nekem először tetszett hogy ilyeneket láttam lányokon akik még az elején vették és nem volt egy csomó embernek ilyen cucca csak aztán mikor divatba jött annyira elterjedt hogy minden második ember ilyet hord.


Egyébként nekem is van egy "I love London"-os táskám és egy angol zászlós esernyőm de ezeket kint vettük szoval én nyugodtan hordom mert ezzel is emlékezek hogy milyen jóvolt kint.

2012. aug. 9. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Teljesen igazad van!Bevallom bűnöm nekem is van egy darab brit zászlós pulcsim amit 4 éve Londonban vettem mert olyan jó puha volt :D De mentségemre legyen mondva én csak alvós pulcsinak használom!
2012. aug. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
utolsó,az más, mert akkor nem volt divatban (mármint úgy, mint most). kíváncsi vagyok, hogy ha mondjuk divatba jön az, hogy a ruhákon p*nciminták lesznek, vajon hány majom fogja viselni. persze, h fogják, mert egyik birka megy a másik után.
2012. aug. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Szívemből szóltál kérdező! :D
2012. aug. 9. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Divat. Sajnos néhány ember olyan birka, hogy nem érdekli, tetszik-e neki, nem érdekli, jól áll-e neki a ruha, nem érdekli semmi, csak azért is megveszi, mert trendi.

A legviccesebb, ha jövőre más lesz már a divat (ugye a divat mulandó, a stílus örök...) akkor már fel sem veszik többet...

2012. aug. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Tökéletes megfogalmazás :D Pedig lány vagyok, de igen szoktam nevetni mikor megyek az utcán, vagy buszmegállóba nos ott rikítanak :D és azt hiszik, hogy egyediek és különlegesek.. pfff :D
2012. aug. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nekem van egy neon színű felsőm, azt is csak azért vettem hogy egyetlen alkalommal felvegyem.

De a zászlós ruhákat utálom, főleg amikor összekeverik a két zászlót..

Na de azt imádom, amikor olyan kérdéseket látok hogy 'Nem tudjátok ki ez a lány? Amerikai zászlós pólója volt, és hosszú haja.'

2012. aug. 12. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Kameko-san válasza:

Én sem értem őket. Pedig lány vagyok. Nem is zavarna ez, ha nem jelentenék ki naphosszat, hogy ők milyen egyediek -.- De ne zavarjon annyira, jövőre úgyis másban "gyönyörködhetünk".

Amúgy én is utálom az Amerikai Egyesült Államokat, fel nem venném a zászlóját.

2012. aug. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!