Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy képesek felvenni a...

Hogy képesek felvenni a lányok ezeket a neonszínű ruhákat, meg persze az amerikai és brit zászlós cuccokat?

Figyelt kérdés
Az egy teljesen más kérdés, hogy nekem nem tetszik, de ha minden 2.emberen ezt látod, akor hogy vagy képes megvenni(és felvenni)? A kínaik dugig vannak ezekkel, de ti megveszitek, és hordjátok, annak ellenére, hogy az utolsó romának is ez van. Nem értem? Titeket nem zavar, hogy olyanok vagytok mint mindenki más? Nem mondom, hogy olyan cseszettül egyedi lennék, de álljon már meg a menet.
2012. aug. 8. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Pacsi, megfogalmaztad, ami érik bennem május óta:D
2012. aug. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Legalább első pillantásra meg tudod állapítani, hogy kinek van annyi eszem hogy nem követi vakon a divatot.

Szerintem már csak azért is undorító, mert magyarként mit keresne rajtam egy idegen ország zászlaja. Brit vagy amerikai lányként csak-csak de így...

2012. aug. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
A legszebb az egészben, hogy jövőre már más lesz a divat, és nem is fogják hordani.
2012. aug. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Jó, bekell vallanom, én gyűlölöm azEgyesült Államokat, de Nagy-Britanniával semmi bajom, szóval nem ezért idegesít ennyire ez a divatkérdés:D Szöööörnyűűű
2012. aug. 8. 22:31
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
milyen jó kérdés istenem! nekem sem tetszik, ráadásul én vidéken élek, na itt tényleg a lányok 85%án ez van...
2012. aug. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
23%

Jó kérdés, tényleg jogos. Bár azt bevallom, hogy nekem van egy amerikai zászlós felsőm. És tudod miért? Nem azért, mert jaj ez a divat, mindenkinek ilyen van, nekem is ilyen kell mert olyan menő. Hanem azért, mert kedvelem az USA-t. Rengeteg szép hely van ott, és ezeket meg is szeretném látogatni, ezt pedig a felső eszembe juttatja mindig.



Csak azt nem értem, hogy a kérdést miért így teszed fel? mi az, hogy: 'ti megveszitek' 'hogy vagy képes megvenni' meg hasonlók.

2012. aug. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Hát nekik ez tetszik és kész.

Én már ott feladtam, mikor minden idióta jó drágán vett energia italos cuccban mászkált... na gratulálok, drágán csinált magából reklámtáblát. Ehhez egy döglött molylepke szellemi szintje kell.

Aztán rájöttem, hogy egyszerűbb átnézni az emberi hülyeségen, mert túl sokat elvesz az életemből, ha nem így teszek. xD Ajánlom neked is.

2012. aug. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de soha nem lennék képes ilyen ruhákat felvenni.

Egyébként meg itt kérdezik, hogy hogy legyenek egyediek közben meg ilyen ruhákban mászkálnak... Agyi szint megvan.

2012. aug. 8. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
41%

Úgy vagyok képes megvenni, h tetszik. És nem azért hordok egy ruhát, mert divat, és nem is azért nem hordok, mert "fúj fúj mindenkin ez van". Na és? Ha tetszik, hordom.

Ja, és az a romás mondat kicsit erős. Nem gondolod?

2012. aug. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez teljesen jogos.. Komolyan mindenkin ilyen zászlós ruha van. Nekem is tetszik, de könyörgök, ha már mindenki ilyet hord, én azért se.. kicsi egyediesség nem ártana.
2012. aug. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!