Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha narancsbőrt szeretnék...

Ha narancsbőrt szeretnék eltüntetni, de egyébként vékony testalkatú vagyok, akkor jó a tervem? Többi lent.

Figyelt kérdés

naponta ötször eszem, normális adagokat, nem cupákot meg ilyenek hanem, cukkini,zöldségek,fözelékek,levesek.(viszont ha pl. megkivánok egy jégkrémet vagy palacsintát vagy túrórudit akkor engedek a kisértésnek és eszem egyet)


inni csak vizet iszom ,max igazi citromot nyomok/vágok bele.


2naponta guggolok 7.5 kg-os súlyzóval, és biciklizem.


a popóm és a combom naribőrös. szeretném ha eltűnne, viszont azt nem, hogy a popom is eltűnjön. akkor ez így milyen?:D köszönöm 18/L



2012. aug. 7. 21:00
 1/3 anonim ***** válasza:
A megfelelö folyadekbevitel viz formäjäban mindenkeppen jot tesz a börnek, a biciklizest nem tudom, de azert plussz pont jär:)
2012. aug. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a biciklizés is jól megdolgoztatja a feneked és a combod, szóval szerintem folytasd tovább.

Amúgy, ha rákeresel googlen, akkor biztos kidob jó pár torna gyakorlatot, amit a gugolások mellett/helyett be tudsz iktatni :)

2012. aug. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
100 guggolást csinálok 10esével. illetve konkrétan fenékre való tornát néha, bár az ilyen incifinci tornákban nem hiszek:Dde azt is súlyzóval végzem, szóval remélem használ az is valamennyit:)
2012. aug. 7. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!