Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép vagyok? (kép. )

Szerintetek szép vagyok? (kép. )

Figyelt kérdés

új.: [link]

egy éves.: [link]


mondjuk egy 0-tól 5-ig terjedő skálán.

(nincs rajtam egy kiló smink és NEM photoshop.)


18.L


2012. júl. 23. 09:56
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:
uram isten,dehogy fekete..olyanok a fények..!!!!szőke szőrőm van.:D
2012. júl. 23. 12:33
 22/47 anonim ***** válasza:
tiszta szánalmas vagy. kirakod a képed és azt váror h majd mindenki írja h gyönyörű vagy meg hasonlók. nem itt kell növelni az önbizalmad. gáz vagy.
2012. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/47 anonim ***** válasza:

2 ilyen szar képből?

mopst mit mondjak?

ha? heeee?

5/2 na

2012. júl. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 anonim ***** válasza:

szerintem nem szép vagy ,hanem szánalmas ,ide felrakod a képept, amin abszolút semmi nem látszik de elvárod, hogy véleményt írjak, mi? mégis miből?

eddig egyedül az derült ki, hogy nincs agyad

2012. júl. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/47 anonim ***** válasza:
basszus most mér bántjátok szegényt? sokan felteszik a képüket és megkérdezik hogy mit gondolunk róluk. persze gondolom elfogadja a negatív kritikákat is de nemhiszem hogy erre volt kiváncsi hogy szerintetek mennyire buta meg beképzelt.. mellesleg nem is értem hogy az egyik válaszoló honnan veszi hogy buta-.-
2012. júl. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 anonim ***** válasza:
nem bántjuk. csak az igazat mondtuk.....ennyire szánalmas nem lehet valaki. ez az oldal nem erre való. a kérdése nyelvtanilag helyes. szóval kérdésnek számít de nem ide való. ha így akarja növelni az önbizalmát akkor gratulálok neki hogy ennyire gyökér.
2012. júl. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/47 anonim ***** válasza:
és téged mér zavar ennyire hogy így szeretné növelni az önbizalmát? :D (ha egyáltalán erről van szó). semmi köze hozzá senkinek. írjátok meg hogy szerintetek szép e vagy sem - hiszen ezt kérdezte - de ne azt bizonygassátok hogy mennyire buta meg gyökér meg hasonlók amiket még írtatok rá.
2012. júl. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

köszönöm azoknak,akik normális válaszokat írtak!

utolsó.:nem önbizalom növelés volt ez az egész,csak sokaknak az okoz örömöt,ha a másikat szidja.egy egyszerű kérdést tettem fel,nem tudom ezért miért vagyok szánalmas,egoista,gyökér,buta..stb.de nekem nem ingem,nem veszem magamra.

2012. júl. 23. 19:53
 29/47 anonim ***** válasza:
mert nehéz lett volna normális képet felrakni?
2012. júl. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 A kérdező kommentje:
mert nehéz lett volna nem úgy írni nekem,mint egy kutyának?:)
2012. júl. 23. 20:06
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!