Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek szép a zöld szem...

Szerintetek szép a zöld szem és a szőkésbarna haj?

Figyelt kérdés
Kiskoromba tejfölszőke, göndör hajam volt és kék szemem. Most meg kékeszöldes a szemem, a hajam meg szőkésbarna, és nekem egyáltalán nem tetszik.

2012. júl. 21. 20:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem szép mindkettő.Sajnos a kislányok szép szőke haja általában besötétül,velem is ez történt és most mit nem adnék azért a hajszínért :D
2012. júl. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

nekem szőkés barna a hajam és a szemem barna de bármit megadnék,hogy zöld szemem legyen :(

legyél büszke rá szép az !:)

2012. júl. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem rikitó smaragdzöld szemem van és szőkésbarna hajam, és gyönyörű vagyok. Sajnállak, ha neked nem tetszik.:) Győzködni nem foglak. Neked nem ez tetszik és kész. Nekem meg a barnahaj-barnaszem-barnabőr kombó nem jön be.
2012. júl. 21. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Gyönyörű vagy? :"DDDDDDDDDDD Krisztus a kereszten, segíts nekünk!
2012. júl. 22. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Igen, gyönyörű vagyok. És?:D
2012. júl. 22. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Meg egy kicsit nagyképű. :D
2012. júl. 22. 10:59
 7/15 anonim ***** válasza:
Dettő szőkésbarna haj, zöld szem... Pfúú de nem tetszik... Barna szem, barna haj *.* Mit meg nem adnék én azért..:) Na mindegy, nekünk ez jutott:) 15L
2012. júl. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Pfff :DD Nem kicsit, az a baj :D Azért megnézném én azt a gyönyörűséget.
2012. júl. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdésed. Ha most azt mondtuk volna, hogy nem, nem szép, akkor befestetnéd a szemed? Vagy mi? :D Egyébként nyugodtan hurrogjatok le, de nekem nem tetszik a zöld szem. Inkább egy kék vagy egy barna.
2012. júl. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
nekem dettó ugyan ez a problémám :/ jobban tettszene ha fekete hajam és kék szemem lenne :/
2012. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!