Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ti kb. mennyit költötök a...

Ti kb. mennyit költötök a szépségápolásotokra éves szinten? Kérlek írjatok kort és nemet is. Nem azt mondom, hogy most álljatok le számolni, csak az átlaghoz képest hol helyeznéd el magad?

Figyelt kérdés

Most kezdtem el gondolkodni, hogy mennyit költhetek magamra, és rengeteget, pedig úgy belegondolva szerintem messze elmaradok sokaktól, nem járok kozmetikushoz, műkörmöshöz, a hajamból is évente max kétszer vágatok, nem festem, stb...

De a nagyobb dolgok, mint mondjuk hajvasaló, hajsütővas, ruha vásárlás, és a sok kicsi is összeadódik:(kezdve mondjuk samponoktól, hővédő sprayken át, de a gyanta, a borotva, a sminkcuccok, stb... Ez mind rengeteg.)



2012. júl. 21. 15:53
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyedül a hajamra vagyok nagyon kényes, arra 3 hetente 200 ft a ricinusolaj, 400 a sampon, 500 a balzsam. Tudom nem sok, de nekem soknak tűnik, az eddigi megvettem a legolcsóbb sampont, oszt kész.

A hajamat anyós vágja :D Hajgöndörítőm van, de ritkán használom, ruhát elvétve veszek. Borotvából meg tökéletesen bevált a tesco színes termékes.

2012. júl. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
91%

Sajnos szerintem 200ezer is simán megvan. Bár, ha egy érve nézzük, az azért nem annyira gáz.

19L

2012. júl. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
*
2012. júl. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem nekem kb 150-200.000-ft.Most is van 7-8 arckrém 3 sampon,5 hajbalzsam,4 testápoló,5 arcmaszk,pakolás.6 parfüm.stb Jó volna megállni hogy csak akkor vegyek ilyen termékeket ha elfogy de ez mániám hogy mindig vegyek belőlük,még akkor is a van bontatlan termékem valamelyikből.
2012. júl. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nekem van vagy: 80 ezer mert nekünk a család vágja a hajamat nekünk 100 forintért adják azt a wilkinson borortvát.. Smink meg szemceruza.. kozmetikushoz most megyek... De nekem nem kell kozmetikus mert a barátnőmnek a sogornője az kozmetikus és megcsinálja ingyen..

hajvasalot szintén 1ezresért vettem hajsutovast most nézek..

gyanta is van.. azt ingyen kapom szintén...

De műkörmösöm van..... Ruhákat meg 3 hetente veszek ha évszakváltás van akkor 2 hetente.. muszály.. nekem bőven benne van 80ezerbe igaz kapok 40 ezret de akkoris és nincs is annyi ruhám amik meg már nem jok elakarom adni de kinek ?? na utso oltsa le a velannyt!

2012. aug. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
nekem több mint 200 :S de rossz így látni ezt....
2012. aug. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
és a muszáj pontos j... :( bocsánat, de bántja a szemem...
2012. aug. 27. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Évi kb 1 millio. Ez nagyreszt ruhára megy el
2012. szept. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Rengeteget...mondjuk hozzá tartozik, hogy én tanácsadónő vagyok, és gyakran vannak olyan rendeléseim, amikor a vevő nem óhajt fizetni, és az a sminktermék általában rajtam marad, ha nem tudom elsózni másra se, meg ebbe beleszámolom a mintákat/bemutató termékeket meg ilyeneket is...

Hajvasalóm és epilátorom meg évek óta van, a hajvasaló 18 ezer volt, az epilátor 14...a hajvasalót 7 éve vettem, az epilátort 5 és még mindkettő tökéletes állapotban van...:)

2014. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Kilences vagyok, bocsi lemaradt: 19, nő
2014. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!