Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan helyeznéd el a gyermeke...

Hogyan helyeznéd el a gyermekeidet?

Figyelt kérdés

A kisfiam 2 éves és 4 hónapos lesz amikor érekezik a tesó.6 hétig boztos hogy a mi szobánkban alszik majd,vagy tovább is de szeretnénk áttenni a tesó szobájába idővel hogyan alakítsuk át a gyerekszobát hogy mindkét gyerkőcnek megfeleljen?Egyszerűen legyen az egyik sarok a picijé?

Nagyon megviselné ez a fiamat,ha éjjel sír a tesó?Egyáltalán egy ekkora gyerek érett arra hogy"szobatársat" kapjon.??köszönöm a válaszaitokat,tapasztalatitokat.


2011. jan. 18. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Jól alvó nagyobbhoz nem tenném be a kicsit.

Mi se tesszük be a nappaliban van egy fény és zajvédett belső beugro ott lesz a kiságy -már ott van- nem villódzik rá a tévé nem süt be élesen a nap a kanapén mellette lehet szoptatni az ajtót becsukva a zajszint is csökkenthető.


Csendes zug. A hálóba azért nem tenném mert a kicsinek meg kell tanulnia nappal is aludni úgy hogy nincs elsötétitve a szoba. A háló meg ált. mindig a legsötétebb helyiség.

2011. jan. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ez annyira gyerekfüggő. én addig külön tervezem az éjjeli alvást, amíg a pici eszik éjjel. (A nagylányom 14 hós koráig szopott éjjel).

De nappal kb. 1 hó után együtt lesznek, a gyerek szobában leszünk nappal, ami nagy, és félig le van választva, ha lesz rá igény csinálható belőle 2 szoba.

2011. jan. 18. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Van nálunk is 2 gyerekszoba csak az egyik az emeleten van még a fiamat sem szeretném ekkor feltenni az emeletre.Ezért szeretnénk egy szobába őket.Az én fiam 11 hónapos koráig szopott.
2011. jan. 18. 10:40
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Nálunk 22 hónap van a lányok között.

2 hónapos volt a pici, mikor átraktuk a nagy mellé.

kb 6 hónapos koráig felkelt éjszaka még szopizni, de ez a nagyot nem zavarta. Az jobban zavarta, mikor áthoztam a picit hozzánk, egyből jött ő is.

Egyszer-kétszer felnézett ő is a kiságyban, mikor szoptattam a picit a gyerekszobában a fotelben, de utána nem is reagált rá. Most a pici 1,5 éves, a nagy 3,5. Örülök , hogy korán egy szobába kerültek.

2011. jan. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
szerintem is külön rakd őket,főleg,hogy van külön szoba.a nagy mehet az emeletre,szerintem ő már örülni fog neki,hogy az egész emelet az övé.Ha van bébiőr,akkor még jobb,mert úgy tuti meghallod.
2011. jan. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Két éves gyereket én biztos nem tennék egy emelettel feljebb, mint ahol én vagyok, még bébiőrrel sem. Nekem 3 gyerek van egy szobában, pedig lenne külön szoba nekik. Nem igénylik, örülnek, hogy nincsenek egymaguk, és soha nem ébredtek fel a másik sírására. Nagyjából 2-2 év van köztük.
2011. jan. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!