Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit gondolnál ha igy nézne ki...

Mit gondolnál ha igy nézne ki egy 15 éves lány? Tovább lent

Figyelt kérdés

szóval h alul kék a haja, fellül meg eredeti szőke, fültágító,ajak piercing, öltözködés azmeg változó, néha nőiesen néha lazábban

(egyébként a saját külsőmet írtam le.. csak kiváncsi vagyok hogy mások mitgondolnak ha meglátnak egy ilyen lányt, mert sok embernek nem jönbe.. )


2012. júl. 20. 20:31
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

5mm-es azmég visszaforr:)

egyébként köszi a válaszokat.

2012. júl. 20. 21:32
 12/30 anonim ***** válasza:
100%

Hát lehet, hogy összehúzódna.

Akkor azt mondom, hogy én alapból nem állnék össze egy ilyen előéletű lánnyal. Már csak a szüleim és a más életstílusom miatt sem engedhetem meg.

De nagyon sok ilyen fiú van, akik szívesen összeállnak majd vele. :)

2012. júl. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
24%

Előélet? o.o Nem cicát rugdosott, hanem fültágítója van... Éédes Istenem. :'D

A kérdésre válaszolva: 15 éves vagyok én is, és inkább szoknyás-csajos, de ha meglátnék egy ilyen lányt az utcán azt gondolnám, hogy vagány a haja (és ha nekem is ilyen lenne a szüleim kinyírnának.-pedig az ombre-t kipróbálnám) :)

2012. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Istennek még nem szólítottak...


Figyelj, szerintem egy fül tágítós, ajakpiercinges, stb extra külsős stílushoz társul egy életvitel, ami nekem effektíve nem jön be, mert más réteghez tartozok. Érted?

2012. júl. 20. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Azt az életvitelt kinövi az ember.:) Én is ilyen voltam, de ma nem iszom, igaz dohányzom, nem járok már koncertre sem, rendesen dolgozom egy nagyon felelősségteljes munkakörben, ahol emberek élete is múlhat rajtam. Átéltem, megtapasztaltam, elmúlt, továbbléptem. Ami nem változott, az az, hogy szókimondó vagyok.
2012. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
100%

Arra gondolnék, hogy mennyire örülök, hogy a húgom nem ilyen, pedig épp ennyi idős.

A hajfestéssel nincs gond, mivel azt el lehet tűntetni.

Mi lesz a következő? :D Egész fejedet körbetetováltatod?

2012. júl. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
0%

Azt, hogy pacsi:D

Amúgy ha szebb a kékje mint nekem, akkor megkérdezném, milyen színezőt használ.

Én is ilyesmi fajta "lény" vagyok, szóval alapból szimpatizálok a nem túl hétköznapi emberkékkel.

14L

2012. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

ezvan..akinek nem tetszik, nemtetszik ennyi;]:(

utolsó: vééégre egy azonos 'stílusu' ember :D

2012. júl. 20. 22:43
 19/30 anonim ***** válasza:

nekem is van, tágítóm is, ajak piercingem is ezért nem ítélnélek el, hiszen nekem is vannak ilyen dolgaim.

tetkóm is van, lesz még több is, és nem érdekel ha van olyan ember aki ezért rosszallóan néz rám.

mint írta valaki: mindenkinek más és más a világnézete a gondolkodása. valószínű, hogy én meg nem állnék össze egy elegáns, kimért sráccal, mert nekem meg az sok.

kár ilyen dolgokon rágódni, mert aki elfogad így, az elfogad, aki meg nem az nem.

ettől függetlenül boldog párkapcsolatban élek, van aki átlát ezeken a dolgokon és veszi a fáradtságot, hogy megismerje a fültágító, piercing, tetoválás mögött rejtőző embert.

hiszem azt, és ez valamennyire tapasztalat, hogy akinek ezek a dolgok nem tetszenek, csak ezek miatt unszimpatikus vagyok neki, azzal nagy valószínűséggel nem értenénk sok mindenben egyet.

2012. júl. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
:))
2012. júl. 20. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!