Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy azok a...

Miért van az, hogy azok a lányok, akik kicsit is szebbek meg csinin öltözködnek, csinosak, azok általában (nagy részük nem általánosítok) beképzeltek, undokok és semmi mosoly kedvesség? Ti is így látjátok?

Figyelt kérdés
Akikkel találkozok utcán itt ott, ilyen kicsit jobb nők csinosabb öltözködés stb, azoknál semmi kedvességet mosolyt nem látok
2012. jún. 30. 10:53
 1/6 anonim ***** válasza:
22%
Mert az a kicsi csinosság sem természetes rajtuk (mű haj - legalább a színe, mű mellek, és 1 kiló festék az arcán, ami nélkül valószínűleg nem is tartanád csinosnak). Az ilyen "nőkben" semmi nőiesség nincs, csak egy jól kicicomázott bábuk mély gondolatok, érzések nélkül.
2012. jún. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem az agyon sminkelt pláza cicákra gondolok!!!!

Hanem a kicsit is csinosabb nem mű mell nem túl sok festék stb., azoknál is ezt látom

Tehát gondolok itt elegánsabb csinosabb ruhákra nem egyszerű farmer póló, de nem ilyen pláza cicás kihívó ruhák.

2012. jún. 30. 11:04
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ehhez akkor nem tudok érdemben hozzászólni. Én alapjáraton mosolygós és kedves vagyok, sok idegentől kaptam már bókot ezzel kapcsolatban (pl legutóbb az egyik pénztáros hölgy mondta, hogy öröm rám nézni) és mindezt úgy, hogy általánosságban csinosnak mondanak (eleve már az alkatom miatt is). Szóval... nem tudom az összefüggést, de biztosan a csúnyácska nők között is vannak mufurcok és bájosak, ugyanígy a szebbeknél is...
2012. jún. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Rajtam minden természetes, mások szerint bájos arcom van és adok a megjelenésemre, normális keretek között. Gyakran megnéznek, de nem azért, mert kint van a hasam-cicim-fenekem, mindig takar a ruhám és ízléses is, stílusos. Nem vagyok egyáltalán mogorva, ha vásárolok is, mosolygok, még ha rossz kedvem van, akkor sem szeretek nyílvánosan mufurc lenni, de a többség valóban flegmán néz vagy csak unottan bámul ide-oda... Nekem nagyon nem szimpatikus az ilyen viselkedés.


De gyakran előfordul pld. hogy rámosolygok valakire, mert szimpatikus egy lány, és sokszor visszamosolyognak. Az ilyen kis dolgok fel tudják dobni a napomat. Persze van aki csak bunkón végig mér, az ilyenekkel nem foglalkozom, sőt, bennem ébreszt önbizalmat :))

Viszont ne ítélj el mindenkit. Lehet, hogy csak rossz napjuk van. Ha valóban beképzelt, az nem csak az arckifejezéséből látszik. Az ilyeneknek már a mozgásuk is olyan, ami a legtöbb ember számára visszataszítónak hat. Hát, ők tudják... :)

2012. jún. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja, még annyi, hogy valaki ezzel próbálja kompenzálni a saját önbizalmát. Lenéz másokat, csúnyán végig méri, stb. :D Hülyeségnek és sekélyes dolognak tartom. Önbizalmat nem másokból, hanem saját magunkból építünk.

Szóval nem is veszem komolyan az ilyeneket. Az sokkal jobban zavarja őket, ha rájuk sem figyelsz... :)

2012. jún. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Úgy vettem észre, hogy az ilyen nők értelmiségiek, karrieristák, jól állnak anyagilag, ezért úgy gondolják, hogy megengedhetik maguknak azt, hogy beképzeltek legyenek.
2012. jún. 30. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!