Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a fogaim elég...

Mit tegyek ha a fogaim elég szabálytalanok, és nem merek mosolyogni? 15/l

Figyelt kérdés

Most megyek gimibe, és annyira szeretnék már jó érzéssel rámosolyogni valakire, de nem lehet. Elég kuszák a fogaim és fogszabályzóm is lesz. Így nincs esély egy fiúra, akit tényleg én érdeklek, és nem az, hogy most nem, de pár év mulva szépek lesznek a fogaim?


Egyépként olyan átlagos lány vagyok. Normális, alak, normális arc, csak a fogaim........



2012. márc. 14. 21:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Ha lesz fogszabályzód 1-2 éven belül helyre jön a fogad :D és merj nyugodtan mosolyogni, akár fogszabályzóval is :D sőt még csókolózni is normálisan tudsz vele:D volt nekem is, és egy fiú se mondta, hogy bocs, de nem, mert fogszabid van.Szóval csak hajrá:D és mosolyogj :D
2012. márc. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Csak annyia zavar, hogy akárkivel beszélek, a környezetemben mindenkinek szépek, szabályosak a fogainekem viszont nagyon nem. A márik pedig szemüveges vagyok, és a fogszabi, és a szemüveg nem lesz nagyon gáz együtt? Mert kb fél éve vetüük a szemüvegem, és nem szertnék kontaklencsép mert sokkal jobban nézeki ki szemüvegbe, viszon így már nem tudom.........ötlet? :$
2012. márc. 14. 22:06
 3/18 anonim ***** válasza:
68%

Menj el fogorvoshoz és kérj fogszabályzót.18 év alatt alig fog pénzbe kerülni.

Vágj bele még most,és 1-2év múlva gyönyörűek lesznek a fogaid.Hidd el megéri!

Én annyira bánom, hogy rám azt mondta az orvos, hogy nem kell,közben meg rohadtul is kellene.Most meg b*szhatom,mert 25 évesen már csak fél meg 1millióért lehetne....

2012. márc. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Nekem lesz, nem ez a problémám, hanem hogy rosszul fogom érezni magam miatta. :/
2012. márc. 14. 22:25
 5/18 anonim ***** válasza:

3-as válaszoló, mintha magamat hallanám:(.. Nekem is indokolatlannak ítélték a fogszabályzót, pedig nem ártott volna, és szintén 25 évesen vlahogy nincsen meg a tőkém, hogy kigazdálkodjam a rendezett fogsor árát:(.


Nekem hézag van a metszőfogaim között, szégyell(t)em is, de amikor elkezdtem hallani egyre több embertől, hogy nagyon is szexi, már máshogy nézek a dologra.

Nem egy olyan lányt ismerek, aki sajnos nem tudja állni a fogorvost, pedig közben tényleg nagyon szépek és ezek ellenére mégis van önbizalmuk és tényleg, nagyon helyes pasijuk van. Egyediséget is sugallhat az a fogsor. És te látod a kiutat is, pár éven belül tökéletes lesz, a fogszabályzó meg még most is divat:). Mit nem adnék egyért:D!

2012. márc. 14. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
ez hülyeség, sztem a fogszabi elég sexy :D
2012. márc. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Az attól függ kin van! :$ Nemhiszem, hogy rajtam az lenne. :/
2012. márc. 14. 23:46
 8/18 anonim ***** válasza:
ó hát ezt az attól függ kin van dolgot mindenre rá lehet fogni :D legyen önbizalmad kislány :)
2012. márc. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
38%
Ha fogszabályzód van az azt sejteti, hogy te igényes vagy a megjelenésedre, a fogaidra is. Ebben nincs semmi rossz.
2012. márc. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Tudom hogy ez jó, és 2 év és tökésetes lesz a mosolyom, de addig ameddig nem az, nem merek mosolyogni. :/

Köszönöm a válaszokat! :)

2012. márc. 15. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!