Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi van, ha nemtudok szépen...

Mi van, ha nemtudok szépen mosolyogni? (többi lenn)

Figyelt kérdés
Egyszerüen idétlenül nézek ki,ahogy mosolyogni próbálok,de hétvégén portfolió fotózásra megyek,ott gondolom illene,néha valami mosolyt is belecsempészni. Vagy nemszükséges? 18/F

2012. márc. 29. 21:28
 1/3 anonim ***** válasza:

hát ha portfólió fotózásra mész, akkor valószínűleg helyes vagy. :)) Nem tudom, hogy gondolod, hogy nem álljól a mosoly... ha küldenél képet..

De szerinte nem létszükséges mosolyogni.

2012. márc. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez de édes:D Amúgy én sem tudtam spontán, tükör előtt kell próbálkozni, hogy mi áll jól. Amúgy egy félmosoly belefér és csak nem ront az összképen.
2012. márc. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hát ezaz,próbálkozhatok tükör előtt,valahogy soha nem jön össze,inkább nézek olyan komolyan,az még kinéz valahogy :D nah de remélem,hogy segiteni fognak ott is :DDD
2012. márc. 30. 08:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!