Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek az emberek miért...

Szerintetek az emberek miért csak a külső alapján ítélik meg a másikat? Aki meg nem annyira szép azt meg lenézik?

Figyelt kérdés
2012. jún. 25. 23:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Mi felénk ez nem divat. Sosem tapasztaltam. Nem mondom, hogy nincs ilyen, de én még nem találkoztam élőben ezzel a hozzáállással.
2012. jún. 25. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De jó neked !Irigyellek
2012. jún. 25. 23:51
 3/13 anonim ***** válasza:
Szoktak bántani a külsőd miatt?
2012. jún. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Amúgy tippem van, hogy mi okuk lehet az ilyen embereknek. Butaság, gonoszság. Ezek közül valamelyik biztosan közrejátszik, ha nem mindkettő.
2012. jún. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Antimod ***** válasza:

Külső: amit először látsz egy emberből.

Belső: amit utoljára látsz meg benne.

Talán ezért, felületesen ismerjük a többieket, és hajlamosak vagyunk az első benyomás alapján ítélni.

2012. jún. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha ránézel egy emberre, csak a külseje alapján tudod megítélni. Nem kezdessz el mindenkivel beszélgetni meg megismerkedni rögtön. Ha mondjuk látsz egy nőt szőrős lábbal, összenőtt szemöldökkel, egy nagy izadságfolttal a hónalján nem az jut eszedbe, hogy biztos jókat lehet vele beszélgetni meg finom sütiket süt. NEM.Valószínűleg az jut eszedbe, hogy igénytelen,büdös vagy valami ilyesmi. Ennek ellenére lehet, hogy kedves meg megértő és jó sütiket süt, de mégis honnan tudnád ezt ha nem ismered.

Szóval érted??

2012. jún. 26. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak én vagyok naiv, de szerintem az ápolatlanság, igénytelenség, nem egyenlő azzal, hogy valakinek nincsenek túl szép vonásai, vagy szép bőre. Az alapján meg ne ítéljünk már meg embert. Kérdező mire gondoltál pontosan? A félreértések tisztázása végett.
2012. jún. 26. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

az alapján ítélnek,ami alapján tudnak...ha valaki nem ismeri a belsődet,a külsőd alapján fog....

amúgy az #5-ös szívemből szólt....a belső az utolsó amit megtudnak egy emberről...előtte ott van a külső,a pletykák,hogy mások mit gondolnak róla,ismerősök beszámolói a személlyel átélt élményekről...stb. és végül a belső...

2012. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Túl sokat foglalkoznak egymással az emberek
2012. jún. 26. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék.Én már pár emberrel összebarátkoztam,akikkel az elején nem csíptük túlságosan egymást.Amikor összebarátkoztunk,megkérdeztem,hogy mit gondoltál rólam első látásra.Az volt a válasz,hogy beképzelt,kényes.(Megismertek,és alaposan megváltozott a véleményük)Kérdem én!Miért??Mert divatosan öltözködök?Vagy mi?/Ezt a divatosan öltözködést komolyan mondtam,dicsérték már meg páran a stílusomat./Én megpróbálok az emberekkel nem előítéletes lenni,mert soha nem lehet tudni,hogy mit rejt a belső :)
2012. jún. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!