Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A PUA haverjaim szerint a...

A PUA haverjaim szerint a szép lányoknál egy csúnya fiú is tarolhat. Én vagyok csak ilyen pesszimista, hogy PUA hülyeségekben nem hiszek és inkább tartom fontosabbnak a külsőt, mert a lányoknak is az számít csak nem?

Figyelt kérdés

2012. jún. 9. 15:36
 1/5 anonim válasza:
20%
Vannak PUA haverjaid? :o Szerencsés vagy, inkább használd ki. Egyébként a PUA trükkök majdnem olyanok mint a szentírás. Ha jól csinálod,bárkinél tarolhatsz.
2012. jún. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy normális lánynál, ha komoly kapcsolatot keres akkor nem csak a külső számít.
2012. jún. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is PUA vagyok, persze nem profi szinten, de online elég jól tolom, amíg nem tudják hogy nézek ki, nincs ami meggátolna. Viszont élőben, ott van bennem az érzés, hogy csúnya vagyok és ennél a lánynál sincs esélyem, biztos undorodik tőlem. Nos emiatt sosem jó a játékom élőben, szereztem elérhetőséget szabad lányoktól is már, de sosem tudtam tovább építeni, mert ott volt bennem a kisebbségi komplexus, hogy én nem érek annyit a külsőm miatt mint az a szép lány.

Szóval lényegében nálam sz@rt sem érnek a PUA technikák a rút külsőm miatt minden élő akciók igazából kudarcba fullad, rengeteg a gátlásom is, amit még majd egy évnyi játék után sem tudtam kiiktatni. Nyitni is csak haverok jelenlétében merek, illetve többnyire egyedül nincs is erőm nyitni lányokat épp a külsőm miatt, illetve a gátlásaim miatt, zavar, hogy mit gondolnak mások rólam, meg már alapból tudom, hogy úgysincs értelme leszólítani egy ilyen lányt, mert én csúnya vagyok és esélytelen nála, csak beégetem magam.

2012. jún. 9. 15:47
 4/5 anonim válasza:

A külső nem számít, ami számít az a hozzáállás, attitüd:

Olvasd el: [link]



Van egy jó cikk is, bár ehhez kell regisztráció is:

[link]

2012. jún. 10. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Először is te nem vagy PUA, a világon csak pár ember mondhatja ezt el magáról, te biztos nem...amúgy meg nem értelek, mit vársz mit fognak itt mondani itt a gyk-n: igen csak a külső meg a pénz számít" ennyi amit kaphatsz

Másodszor? minek csinálod ha nem hiszel benne? akkor nem csináld

3: te is király vagy: "tarolni" akarsz a szép lányoknál: ergo sok szép lányt akarsz meghúzni -> vagyis neked is csak a külső számít...tessék felcsípni a csúnya lányokat, ha úgyis csak a belső a fontos

4: ne itt siránkozz a gyk-n hanem tedd jobbá az életed

2013. júl. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!