Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért van ez? (beképze...

Lányok, miért van ez? (beképzeltség csúnya külső esetén)

Figyelt kérdés
azt vettem észre hogy a nagyon csúnya lányok néha azzal próbálják kendőzni a saját bizonytalanságukat hogy úgy viselkednek ahogyan a legribisebb nők szoktak, szexinek próbálnak tűnni, bunkóak, pofátlanok és el vannak szállva maguktól. ez miért jó nektek? nemérzitek magatokat gáznak, csajok?
2012. jún. 3. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ezt a mai túlemancipált társadalom sulykolja beléjük és így kompenzálnak. Minden idióta médiából azt hallják, hogy lény magabiztos, meg hasonlók és ezt a nők többsége úgy értelmezi, hogy légy beképzelt és fölényes és kezeld le a férfiakat. Megjegyzem egy részüket le is kell kezelni, mert néhány izomagyú barom megérdemli. Aztán ez az egész egy egy önnfenntartó spirállá válik, mert egyre beképzeltebbek lesznek, ami miatt nem találnak pasit. A pasihiány miatt meg még feministábbak, még beképzeltebbek. És így szépen csúsznak le a lejtőn.
2012. jún. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
vegyük úgy, hogy egy csúnya lánynak van sok legjobb barátnője. ők mondják neki azt, hogy istenem de szép vagy etc etc. mivel ez a barátnők dolga. meg facebookra feltesznek magukról ribancos képet, vagy pózolnak a diszkóban (mert ugyebár manapság az a menő).ismerek több olyan lányt, aki feszülős cicanadrágot vesz fel a túlsúlyára, és odaírogatják hogy '<3 jajkicsiszívemdeszépvagyimádlakszeretlek' :D na ezért van ez a beképzeltség a részükről (szerintem). legalábbis a külvilág felé.
2012. jún. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

07:21-essel egyetértek. Vagy ez, vagy pedig ennyire nincs önkritkájuk. Épp pár napja láttam egy lányt az utcán, kb 120 kiló lehetett, rövid pólóban, és rikitó neonzöld leggingsben. Oké, persze, jó dolog a magabiztosság, de basszus, a 60 kilómmal nem mernék így kimenni az utcára...


23L

2012. jún. 4. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

én inkább úgy fogalmaznék, hogy az, hogy valaki beképzelt, fölényes stb nem annak függvénye, hogy ki szép és ki nem, hanem intelligencia kérdése:)

én is ismerek olyan lányt, aki nem szép egyáltalán, mégis úgy viselkedik, mintha bármi oka lenne másokat fikázni és ami a legrosszabb ő azt is gondolja és elhiszi magáról hogy egy istennő:D viszont szegény agyilag 0, nagyon buta lány...

2012. jún. 4. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!