Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, miért van ez? (beképze...

Lányok, miért van ez? (beképzeltség csúnya külső esetén)

Figyelt kérdés
azt vettem észre hogy a nagyon csúnya lányok néha azzal próbálják kendőzni a saját bizonytalanságukat hogy úgy viselkednek ahogyan a legribisebb nők szoktak, szexinek próbálnak tűnni, bunkóak, pofátlanok és el vannak szállva maguktól. ez miért jó nektek? nemérzitek magatokat gáznak, csajok?
2012. jún. 3. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A csúnya relatív fogalom, ami neked csúnya, másnak szép.
2012. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Valahogy én is igy vagyok evvel,aki csúnya az annyira magabiztos,kénnyes és bunkó,hogy szinte már ő az atyauristen,aki meg komolyan,hogy szép is meg minden az meg visszahuzódó,csendes(bár itt is vannak beképzelt pláza cicák)és valahogy mégis azt mondják az ilyenre,hogy sunyi,ribanc,de nem értem akkor most aki mutogatja magát és csúnya az a szép szent lány,aki meg szép és szégyenlős az a csúnya ribanc?Na mind1...

Remélem azért a lényegét értettétek.

2012. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
53%

Az egy ócska közhely (és valószínúéeg a csúnyák találták ki...) hogy a csúnya az relatív fogalom. Annyi esztétikai érzéke mindenkinek van, hogy meg tudja ítélni, hogy ami csúnya, az csúnya. (Aki ezt ragozza, annak savanyú a szőlő.)

Ami pegig a magabiztos tűnő, bunkó reakciójukat illeti, kell valami védekező eszköz, hogy elfelejtsék a szomorú valóságot.

2012. jún. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne közhely? :D Nekem a vörös hajúak csúnyák, valakinek meg az a szép, valakinek a szőrtelen pasik csúnyák, nekem szépek. stb...
2012. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ezen kár vitatkozni, mert a kérdés csúnya lányokra vonatkozott, és nem bizonyos jellemzőkre. (hajszín, szőrös, vagy csupasz férfi (!) mellkas stb)

Csúnya lány =


[link]


Szép lány = [link]


Ezután közhely, a közhely. :D

2012. jún. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem az általad szépnek linkelt csaj csúnya :D
2012. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1. photoshoppal csúnyává tett lány

2. photoshoppal széppé tett lány

Akkor se közhely ;) Még a sokak számára csúnyák is megtalálják a párjukat.

2012. jún. 3. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak a linkelt képek nem a valóság ;)
2012. jún. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Rendben van lányok, győztetek! (Mert bizonyára azok vagytok, én meg férfi.)

Jó, hogy ez egy anonim oldal, mert különben kérném rólatok a fényképeteket. Így bárki úgy minősít, ahogy akar, de ez így van rendjén. :D

2012. jún. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Általában az emberek a szabályos, szimmetrikus, normális, átlagosabb formákat kedvelik. Igen, egy rendezetlen fogú, nagyorrú, problémás bőrű emberre nem nagyon mondaná senki, hogy szép, de attól még lehet sokak szemében szimpatikus, amég egy szebbarcú embernek is lehet olyan arcberendezése, hogy elkell ismerni, hogy nem csúnya, de annyira ellenszenves, hogy ránézni is rossz.
2012. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!