Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar ma már minden...

Miért akar ma már minden második lány modell lenni? Egyszerűen nem fér a fejembe. Csak szerintem nevetséges?

Figyelt kérdés
Mindenki, aki már érinti a 175 cm-es határt, és nem 200 kilós, az már egyből modellkedni szeretne, és pakolgatják ide fel a képeiket tizenkét évesen hogy elmehetne-e vagy ne... Most tényleg azt hiszik magukról hogy szépek, vagy lusták tanulni, és ezért akarnak ezzel foglalkozni.
2012. jún. 3. 21:23
 1/7 anonim ***** válasza:
mert küzdelem nélkül válhatnak a korosztályuk példaképévé...szerintem
2012. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magamutogatás, vagy nem akarnak tanulni, vagy azt hiszik hogy milliomosok lesznek. Vagy pedig el vannak szállva maguktól.
2012. jún. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Én is 177 cm vagyok hosszú barna hajjal és mégsem akarok modell lenni, hanem inkább tanulok az ELTÉN. És nem a testemből élek hanem a tudásomból.
2012. jún. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%
Mert azt hiszik, hogy ez olyan marha egyszerű meló, és hülyére keresik majd magukat. Fogalmuk sincs, hogy mivel jár, csak és kizárólag a csillogást látják. Ostoba kis tyúkok.
2012. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem is nevetséges. azt hiszik, hogy oly könnyű, nem tudják mivel jár ez. gondolom a média veri bele a kis fejecskéjükbe, hogy lehet belőled bármi, ha már "szép" vagy. pedig nagyon kevés igazán különlegesen szép lány van.
2012. jún. 4. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De most ebben mindenki a rosszat látja. Lehet, hogy csak egyszerűen szeret modellkedni én is az este éépen ezeket olvastam itt hogy milyen sok lány szeretne modell lenni. Ezzel szerintem nincs semmi probléma. Abban igazuk van az elötttemszoloknak, hogy csak a csillogásért csinálják vagy azért, hogy hiresek legyenek. Két lehetőség van A hirnév és, hogy azért aarnak azok lenni, mert szeretik ( semmi hátsószándékkal ) Én is szeretnék modell lenni, de sajnos nem lehetek az, mert alacsony vagyok. Vannak emberek akik azért szeretnének azok lenni mert szeretik csinálni. Nem mindenki lehet olyan szerencsés, hogy modell legyen. Van akinek a magassá a gond és van akinek az anyagiak.
2012. jún. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Vagy csak simán azért,mert szeretik.-.-
2012. jún. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!