Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Miért akar minden fiatal lány...

Miért akar minden fiatal lány modell lenni?

Figyelt kérdés
Ez annyira menő?Vagy mi? MInden 2. kérdés modellséggel kapcsolatos.
2009. okt. 6. 18:13
 1/9 anonim ***** válasza:
A pénzért , mi másért?
2009. okt. 6. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%
Én nem akarok, bár én már biztos öreg vagyok :S 25 múltam. De fiatalabb koromban se akartam az lenni. Nekem nem hiányzik az a sok koplalás meg kondizás :) Szerintem azért akarnak azok lenni, mert azt hiszik, h modell=szép és kelendő a pasiknál. Pedig nem így van, az igazság: modell=piszkafa, aki folyton csak diétázik és egyre kevesebb pasinak jön be (főleg 20 év fölött).
2009. okt. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert csak azt látják hogy milyen szépek és tökéletesek a modellek. Az nem látják hogy milyen ára van mindennek. Tönkreteszik, kihasználják a lányokat sok helyen. Fogalmuk sincs az egészről, ha lenne akkor fele ennyien sem akarnának modellek lenni.
2009. okt. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert azt hiszik könnyű és vicces munka, ami a modellkedés egy bizonyos szintjére/színvonalára biztosan igaz is...
2009. okt. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert a valódi, "kétkezi" munka bűzlik nekik.
2009. okt. 7. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt látják a tv-ben,még a csapból is ez a sok vetköző pin@ folyik...:S
2009. okt. 7. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én speciel azért,mert SZERETEM. szeretem,amikor fényképeznek,szeretem ha pózolhatok a fényképezőgép előtt.Szeretem amikor mondják,h. hogyna miképp álljak be.SZeretem,ha velem foglalkoznak.Jó érrzéssel töltene el.sokkal jobbal,mintha egy irodában ülnék.Nem a pénz miatt ;˙)
2009. okt. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mindenki aki egy kicsit exhibicionista szereti, hogyha fényképezik, ha pózolhat, ha vele foglalkoznak...

Ettől még nem leszel modell.

Én is szeretek például gyorsan hajtani a kocsival, kimenni a barátokkal valami mellékútra autózni, de ettől még nem leszek autóversenyző...

Sőt a munkámban is szeretek, szép öltönyt felvenni, laptoppal a hónom alatt kimenni ebédszünetben kávézni, fennhangon beszélni az árfolyamokról, mégse leszek ettől jobb dolgozó...

Szerintem a munkához való hozzáállással van a gond.

2009. okt. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mert a csapból is azok folynak -persze téve sinfókat közölve róluk ugyanúgy mint a popsztárokról. Gyakorlatilag a showbuisness-ben nőttem fel és dolgoztam a médiában is, így van rálátásom a dolgokra: ezek az úgynevezett modellek egyáltalán nem olyan pénzesek mint amilyennek beállítják őket, de még csak nem is olyan szépek... Akik elismerést érdemelnek, azok a körülöttük nyüzsgő fodrászok és kozmetikusok (na meg persze a profin retusáló fotósok), ők csinálnak belőlük mőt, amúgy valószínűleg a sarki fűszeresnél is szebb lányokat találnál mint mondjuk Bódi Sylvi vagy Hargitai Bea. Igen, vannak ruhaszponzoraik, olyan cégek akikkel szerződésben állnak, így mindig más ruhában láthatod őket. De hamar ki lehet belőle öregedni és hiába nyomják be őket műsorvezetőnek, az bizony egy külön szakma és mivel ők se nem tanulták ezt ki, se tehetségük nincs hozzá, bizony onnan is hamar repülnek. Kivételek persze vannak, mint ahogy igazi modellek is, de azok nem ezek az úgynevezett celebek, hanem olyan lányok akiknek már réges régen külföldi szerződéseik vannak. És ezek a lányok bizony alapból is szépek, nincs szükségük póthajra, mert wc-csésze szájra (á la hialuronsavas feltöltés by Zimány Linda). Szóval azért akar minden fiatal lány modell lenni, amiért popsztár is: egy hamis képet lát róluk, nem pedig a valóságot és bedőlnek sokan ennek a vetítésnek. :(
2009. okt. 8. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!