Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Menyire vagyok reménytelen...

Menyire vagyok reménytelen eset? (kép)

Figyelt kérdés

15/L vagyok és sokan lenéznek,mert nem a legújabb divat szerint öltözködöm meg,mert szerintük csúnya vagyok.Ezért szeretném megkérdezni a többség véleményét,mint kívül állót,hogy 10 skálán mennyi vagyok és,hogy változhatnék jó irányba.

[link]



2012. máj. 23. 20:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

Szerintem is szép vagy, nagyon aranyos az arcod. :)

A szemüveget én inkább kontaktlencsére cserélném, és barnás, földszínű árnyalatú sminket használnék, és egy kis barnás pirosítót, világos szájfényt. És egy kis szemöldökszedés sem ártana, de egyébként teljesen rendben vagy! :)

2012. máj. 28. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
szerintem is szép vagy:))
2012. jún. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
te 15 vagy?? :OOO 13nak néznélek !! am ne vasald a hajad semmiképp gyönyörű hullámos!! *-* ezek a hajak a legszebbek nem a kis tinik mániája a vasalt haj >< örülj neki h ilyen adottságod van valaki állandóan órákig süti h ilyen szép legyen. ja és még egy tanács, ne magad sminkeld magad mert borzalmasan csinálod :) remélem segítettem
2012. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 Organizátor ***** válasza:

Úgy vagy jó ahogy vagy.

Lehet, hogy nem mindenkinek tetszel, de aki neked fontos, annak tetszeni fogsz. A hülyék véleménye meg nem tök mindegy?

2012. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim válasza:
Aki azt mondta rólad hogy csúnya vagy az előbb kéne tükörbe nézzen és saját magába,biztos vagyok benne hogy lenne pár dolog ami negativum rajta is.Te igy vagy jól ahogy vagy,ha saját magaddal tisztában vagy,elfogadod önmagad úgy ahogy vagy és nem az van hogy most a mások véleménye szerint és elvárásainak felelj meg akkor totál rendben vagy!Ez a legfontosabb ! Hogy nem viselsz márkás,kihivó cuccokat attól még nem vagy egy vesztes!Sőt örülj neki hogy te egyedi vagy,lehet hogy mások röhögnek rajtad de te is kéne röhögj rajtuk azért mert Ők mind egyformák,sajnos a mai tinik/fiatalok köreben nincs más mint a majmolás !Szép vagy !Fogadd el Önmagad!
2012. júl. 4. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

szerintem szép vagy, nem az a tipikus babaarc, hanem természetes

18/L

2012. aug. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Szerintem kontaklencse és elég szép vagy nem vágasd le a hajad mert gyönyörű szerintem sminkeléssel ne próbálkozz mert elcsúfítja az arcod szempillaspirál inkább csak már nem és a kék jól állneked hogy többet belőle a farmer blúzt meg hagyd az olyan férfias
2012. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

nem annyira vagy te csúnya ahogy elmondod magadról hát én 17-nek néztelek! Nem muszáj a legujabb divat szerint öltözködnöd! Be mész a fashion (Takko) üzleteibe és ami ott akcíoba van azt ajánlom! A ruhádon változtass egy kicsit ja és a hajadon:vasald ki hogy elbűvölő szőke legyél!!És ne ilyen otthonias rongyba járkáljál ahogy ez a képeken látszik!! Valami nem tul dizájnos póló de azért a kisugárzásodat dobja ki!!! Szóval ezeket az otthoni göncöket felejtsd el!!!!!!! És szemüveg hellyett kontaklencsét használj!! Ha megfogdod a tanácsim nem lenézni hanem felnézni fognak rád!! Majd az uj stílusodról küldhetsz képet priviba!! Így ahogy most látlak ez nemjó,cseréld ble a négyszemedet mert nagyon csúnya!!


10/2

2012. aug. 10. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!